خبر فوری:

خبر مهم:

تحلیل و پیش‌بینی بازارها؛ هفته سوم تیرماه 1403

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد؛

تحلیل و پیش‌بینی بازارها؛ هفته سوم تیرماه ۱۴۰۳

پادکست صدای بازار؛ شماره ۵۰

حجم فایل صوتی: ۳۴.۶۸M | مدت زمان فایل صوتی: ۰۰:۱۵:۰۰ دانلود فایل صوتی

به تازه‌ترین پادکست صدای بازار ویژه پیش بینی بازارها خوش آمدید. این سیزدهمین پادکست سال ۱۴۰۳ است که می‌شنوید. وبسایت تجارت‌نیوز، هر روز بازارهای مالی کشور را بررسی و پایش و برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری، فرصت‌های خوب بازار را معرفی می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازارها دومین هفته تیرماه را در حالی به پایان بردند که در التهاب و هیاهوی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری سردرگم شده بودند. قیمت دلار در کریدور ششم پایداری می‌کرد و قیمت طلا و سکه روزی افزایشی و روزی کاهشی بود. در این میان بازار سهام هم در سرگیجه انتخابات با افت و خیز زیادی همراه بود.

اکنون بازارها در انتظار اعلام نتیجه انتخابات در بامداد پیش رو هستند تا روشن شود، باید در فضایی امیدوارانه ادامه دهند یا شاهد تحمیل ریسک‌های جدید باشند.

پیش‌بینی قیمت دلار

برزو حق‌شناس، کارشناس بازارهای مالی در این بخش به سوالات شما درباره آینده قیمت دلار پاسخ می‌دهد.

حق‌شناس

پیش‌بینی بازار سکه و طلا

مجتبی دیبا، کارشناس بازارهای مالی در گفت‌وگو با سارا صفاری خبرنگار تجارت نیوز به بررسی تغییرات قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی پرداخته است.

دیبا

پیش بینی بازار خودرو

عمادالدین جعفری کارشناس بازار خودرو وضعیت این بازار را تحلیل می‌کند.

عمادالدین جعفری

پیش بینی بازار مسکن

منصور غیبی، کارشناس بازار مسکن در گفت‌وگو با مینا علیزاده، خبرنگار تجارت‌نیوز نگاهی دارد به بازار املاک و تحلیل رخدادهای بازار مسکن.

این پنجاهمین قسمت از پادکست صدای بازار و سیزدهمین شماره آن در سال 1403 بود که شنیدید؛ برنامه‌ای صوتی از سری پادکست‌های رادیو تجارت‌نیوز که هر هفته به شما خواهد گفت کدام بازارها قابلیت بیشتری برای سرمایه‌گذاری دارند و سرمایه‌های خرد خود را به کدام بازارها هدایت کنیم. اگر مایل به همکاری با رادیو تجارت‌نیوز هستید می‌توانید به شبکه‌های اجتماعی ما مراجعه کرده و پیام بگذارید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.