به دنبال طوفان ایرما:

برق ۳.۳ میلیون مشترک در فلوریدا قطع شد

برق ۳.۳ میلیون مشترک در فلوریدا قطع شد

در پی وقوع طوفان ایرمان در ایالت فلوریدا برق ۳.۳ میلیون خانه و شرکت قطع شد. مقامات آمریکایی می‌گویند حل این مشکل در چند روز ممکن نیست و وصل برق این مشترکان هفته‌ها زمان خواهد برد.

در پی وقوع طوفان ایرما در ایالت فلوریدای آمریکا برق 3.3 میلیون خانه و محل کار در این منطقه قطع شد.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از سی‌بی‌اس، روز گذشته طوفان ایرما پس از پشت سر گذاشتن بخش‌هایی از کشور کوبا، از سواحل غربی وارد ایالت فلوریدای آمریکا شد.

سرعت این طوفان 210 کیلومتر در ساعت برآورد شده است.

یکی از شرکت‌های تامین نیروی فلوریدا اعلام کرد حل مشکل قطعی برق برای این تعداد مشترک در چند روز امکان‌پذیر نخواهد بود و احتمالا هفته‌ها طول خواهد کشید تا برق این 3.3 میلیون مشترک به طور کامل وصل شود.

در حال حاضر قطعی برق در مناطق مرکزی و شهرهای مهم ایالت فلوریدا ادامه دارد.

راب گود سخنگوی شرکت تامین برق پاور اند لایت فلوریدا اعلام کرده است که احتمالا برای وصل شدن برق میلیون‌ها مشترک در این ایالت به بازسازی هزاران کیلومتر خطوط انتقال برق نیاز است.

تنها در میامی برق 1.6 میلیون خانه و محل کار قطع شده است.

شرکت‌های تامین نیروی فلوریدا اعلام کردند: در حال حاضر شرایط برای تعمیر آسیب‌های وارده از طوفان ایرما مساعد نیست و در اولین فرصت پس از ایمن شدن اوضاع تعمیر خطوط انتقال نیرو آغاز خواهد شد.

بنا به اعلام مرکز ملی طوفان آمریکا طوفان ایرما از ساعات اولیه روز یکشنبه وارد فلوریدا شد و برخی مناطق جنوبی این ایالت به خصوص در حاشیه خلیج مکزیک را درنوردید.

این مرکز همچنین اعلام کرد در ساعات پایانی روز یکشنبه قدرت طوفان ایرما کاهش یافته و سرعت باد آن به 170 کیلومتر در ساعت کاهش یافت.

بنابه گزارش مرکز ملی طوفان آمریکا ایرما به روند تخریب مناطق جنوبی فلوریدا ادامه می‌دهد.

این مرکز اعلام کرد: شرایط در فلوریدا بسیار خطرناک است.

با توجه به اینکه در فلوریدا 7 میلیون مشترک برق وجود دارد می‌توان ادعا کرد که ایرما برق نیمی از ساکنان اهالی فلوریدا را قطع کرده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند