برندگان خوش‌شانس عید تا عید سکه مشخص شدند

با حضور اعضای هيات مديره، معاونين و برخی از مديران به پرداخت ملت و بانک ملت، مراسم قرعه کشی جشنواره عيد تا عيد اپليکيشن سکه برگزار و برندگان مشخص شدند.
برندگان خوش‌شانس عید تا عید سکه مشخص شدند

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت، مراسم قرعه کشی جشنواره عید تا عید سکه، یکشنبه ۱۸ آذر ماه با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین و برخی از مدیران این شرکت و بانک ملت برگزار شد تا برندگان خوش شانس ۳ دستگاه خودرو ۲۰۶ و ۱۰ کمک هزینه سفر به جام ملت‌های آسیا مشخص شوند.

در این مراسم رسول لطفی آذر رئیس هیات مدیره به پرداخت ملت ضمن قدردانی از اقبال و حضور گسترده مردم در این جشنواره گفت: هرچند فاصله به پرداخت ملت در صنعت پرداخت الکترونیک کشور از سایر رقبا بسیار زیاد بوده و پیشرو است؛ اما به جهت توسعه سرویس‌دهی و خدمات اپلیکیشن سکه، باید همواره سیاست‌ها و برنامه‌های مدون و دقیقی مدنظر داشت.

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد جذابیت در خدمات سکه یادآور شد: امیدوارم با توسعه سرویس‌های خدماتی در این اپلیکیشن، سهم بیشتر و مناسبی از بازار مربوطه اخذ شود.

در ادامه نیز رشید خضری معاونت کسب و کار شرکت به پرداخت ملت با اشاره به میزان حضور مردم در جشنواره عید تا عید اعلام کرد: با مد نظر قرار دادن زیرساخت امن اپلیکیشن سکه قطعا این شرایط مطلوب رو به جلو خواهد بود و از نظر خلاقیت و نوآوری نیز می‌توان به خوبی از ظرفیت‌های اپلیکیشن سکه استفاده کرد.

قابل ذکر است جشنواره عید تا عید سکه با شعار “عیدتو سکه کن” از عید قربان تا عید غدیر(۳۱ مرداد تا ۹ شهریور سال جاری) برگزار شد و جوایز اصلی پایان جشنواره نیز ۳ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ و ۱۰ کمک هزینه سفر به جام ملت‌های آسیا بود که برندگان خوش شانس آن نیز در مراسم قرعه کشی مشخص شدند.

برندگان جشنواره:

این مطلب را به اشتراک بگذارید