کلاهبردای با فروش ۲ میلیون تومانی بلیط بازی ایران و کره جنوبی!

کلاهبردای با فروش ۲ میلیون تومانی بلیط بازی ایران و کره جنوبی!

معاون پلیس فتا ناجا، از دستگیری عامل تبلیغ دروغین برای فروش بلیط دیدار بلیط بازی ایران و کره جنوبی در چارچوب انتخابی جام جهانی خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از شناسایی و دستگیری عامل تبلیغ دروغین فروش بلیط دیدار بازی تیم ملی فوتبال ایران با کره جنوبی خبر داد.

سرهنگ پاشایی، در تشریح جزئیات خبر فوق گفت: بر اساس رصد صورت گرفته در فضای مجازی شخصی که در شبکه‌های اجتماعی با تبلیغات مختلف و دروغین، مدعی فروش بلیط بازی ایران و کره جنوبی در استادیوم آزادی بود، مورد شناسایی قرار گرفت و کارشناسان پلیس فتا پس از اقدامات فنی و تخصصی متهم را احضار کرده و جهت سیر مراحل قانونی پرونده به مرجع قضائی معرفی کردند.

وی تصریح کرد : خوشبختانه با اشراف اطلاعاتی کارشناسان سایبری فرصت ارتکاب جرم از این فرد کلاهبردار گرفته شد و وی چند ساعت پس از اقدام مجرمانه خود مورد شناسایی قرار گرفته و دستگیر شد.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا افزود: متهم در اعترافات خود اقرار کرد که به قصد کلاهبرداری از هموطنان،  فروش بلیط بازی ایران و کره جنوبی را حتی تا مبلغ دو میلیون تومان به طعمه‌های خود پیشنهاد داده است.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با بیان اینکه حضور هر گونه تماشاچی در بازی مذکور تابع قوانین و مقررات خاص فدراسیون فوتبال و اطلاع‌رسانی آنهاست؛ از شهروندان خواست: فریب تبلیغات فریبنده مجرمان سایبری را نخورند و در صورت مشاهده هرگونه جرایم در فضای مجازی موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های سایبری به شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ و یا وب‌سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی به کارشناسان ما اطلاع دهند (فارس).

تیم‌های ایران و کره، بدون تماشاگر

این در حالی است که با اعلام فدراسیون فوتبال کشور، دیدار ایران و کره جنوبی، بدون حضور تماشاگر در استادیوم آزادی تهران برگزار می‌شود.

بر این اساس، دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کره جنوبی از رقابت‌های مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه شنبه ۲۰ مهر، راس ساعت ۱۷ بدون حضورتماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود (سایت رسمی فدراسیون فوتبال).

مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی و ورزشی را در صفحه جامعه تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند