بنزین در تایوان رایگان شد

بنزین در تایوان رایگان شد

شرکت ملی نفت تایوان برای جبران اشتباه خود مبنی بر در اختیار گذاشتن بنزین غیر استاندارد در ماه جاری، از امروز (سه‌شنبه) به مدت شش ماه بنزین رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

شرکت ملی نفت تایوان برای جبران اشتباه خود مبنی بر در اختیار گذاشتن بنزین غیر استاندارد در ماه جاری، از امروز (سه شنبه) به مدت شش ماه بنزین رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز،شرکت ملی نفت تایوان (CPC) به دلیل فروش بنزین اکتان بدون سرب غیراستاندارد در بهره زمانی اول تا 21 اکتبر، امروز (سه شنبه) بنزین رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

به گفته تای چین مدیر شرکت ملی نفت تایوان، تمام مشتریانی که از اول تا 21 اکتبر از پمپ‌بنزین‌ها سوخت دریافت کرده‌اند می‌توانند با ارائه فیش قبلی خود به همان مقدار خرید شده از بنزین رایگان استفاده کنند.

به گفته کارشناسان، شرکت ملی نفت تایوان به احتمال زیاد به دلیل این اشتباه باید 400 میلیون دلار تایوان خسارت به عهده بگیرد.

براساس این گزارش، مشتریان خریدار بنزین اکتان بدون سرب از شهرهای نیوتایپه، تایو آن، هینچو و میائولی می‌توانند با در دست داشتن رسید و یا برگه کارت اعتباری خود از امروز (سه شنبه) تا شش ماه دیگر برای گرفتن بنزین رایگان به پمپ بنزین های این کشور مراجعه کنند.

 

منبع: ایرنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند