بیمه امراض خاص در سه طرح توسط بیمه سامان معرفی شد

بیمه امراض خاص در سه طرح توسط بیمه سامان معرفی شد

مدیر بیمه‌های عمر، حادثه و اندوخته ساز بیمه سامان از معرفی طرح‌های جدید امراض خاص در بیمه جامع عمر این شرکت خبر داد و گفت: با معرفی این بیمه‌نامه، سبد متنوعی از خدمات در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

شیما آرا با بیان اینکه محصول جدید این شرکت علاوه بر پوشش فوت و امکان تشکیل سرمایه برای بیمه‌گذار، پوشش‌های وسیعی در حوزه بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج نیز ارائه می‌کند، افزود: این موضوع زمینه افزایش رضایتمندی بیمه‌گذاران را فراهم خواهد کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز،مدیر بیمه‌های عمر، حادثه و اندوخته ساز بیمه سامان با اشاره به اینکه در طرح ممتاز بیمه امراض، تقریبا بیشتر بیماری‌های سخت تحت پوشش است، گفت: این خدمت بیمه‌ای که برای نخستین بار توسط بیمه سامان در صنعت بیمه کشور ارائه می‌شود، می‌تواند جایگزین مناسبی برای بیمه‌های درمان باشد.

وی اظهار داشت: بیمه امراض خاص جدید به سه گروه پایه، آسایش و ممتاز دسته‌بندی می‌شود که در هر یک از این طرح‌ها به ترتیب  ۸، ۱۳ و ۳۰ نوع بیماری تحت پوشش بیمه سامان قرار می‌گیرد.

 همچنین در خصوص پوشش بیمه عمر این طرح نیز گفت: در صورت فوت بر اثر حادثه، سه برابر پوشش اصلی به بیمه‌گذار پرداخت خواهد شد؛ ضمن اینکه در صورت بروز از کار افتادگی بر اثر حادثه نیز صد درصد رقم تعهد پرداخت خواهد شد و بیمه نامه همچنان معتبر خواهد بود. همچنین در صورت از کار افتادگی بیمه گذار، شرکت تا ۶۵ سالگی و با رعایت سقف۱۰ سال نسبت به پرداخت حق بیمه او اقدام می‌کند.

شیما آرا با بیان این که سبدهای سرمایه‌گذاری بیمه عمر سامان به چهار گروه کم ریسک، متوسط ریسک، پر ریسک و صندوق سرمایه‌گذاری رشد تقسیم می‌شود، گفت: سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته بنا به خواسته بیمه‌گذار در یکی از این گروه‌ها خواهد بود.

وی همچنین در خصوص ترکیب صندوق رشد سامان نیز اظهار داشت: این صندوق معطوف به خرید سهام نیست و شرکت به نیابت از بیمه‌گذار در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری مشارکت خواهد داشت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت بیمه سامان به آدرس www.si۲۴.ir مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۸۹۴۳-۰۲۱ تماس بگیرند.

همچنین این افراد می‌توانند به شعب و  نمایندگی‌های مجاز بیمه سامان در سراسر کشور مراجعه کنند.

 

منبع: روابط عمومی بیمه سامان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند