۹۰۰۰ خودرو از فروش فوق‌العاده ایران خودرو تحویل شد

۹۰۰۰ خودرو از فروش فوق‌العاده ایران خودرو تحویل شد

قائم مقام ایران خودرو در امور بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش، از فاکتور شدن و تحویل حدود ۹ هزار دستگاه از مجموع ۱۵ هزار دستگاه خودروی تعهد شده از سوی این گروه در برنامه فروش فوق‌العاده اخیر خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، محسن ناقدی، قائم مقام ایران خودرو در امور بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش امروز (شنبه) در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه در محل شرکت ساپکو افزود: تا پیش از پایان تیرماه به عدد قابل توجهی در حوزه تحویل خواهیم رسید.

وی بیان کرد: برنامه فروش بعدی را پس از اتمام تحویل های خودروهای یاد شده آغاز خواهیم کرد.

ناقدی خاطرنشان کرد: از ۲۵ آبان پارسال تا امروز همه خودروهای برنامه های فروش فوری ایران خودرو به مشتریان تحویل شده است.

وی گفت: از ابتدای امسال تا امروز ۱۴۲ هزار دستگاه خودرو در این گروه تولید شده که در همسنجی با پارسال ۳۱ درصد رشد داشته است.

قائم مقام ایران خودرو، تعداد خودروهای تحویل شده تا امروز را ۹۵ هزار دستگاه برشمرد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۱ درصد رشد داشته است.

به گفته این مقام مسئول ایران خودرو، مجموعه تعهدات معوق این خودروساز از شهریورماه پارسال که ۲۰۰ هزار عدد دستگاه خودرو بود امروز به ۵۰ هزار دستگاه کاهش یافته است.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از خودروهای مونتاژی تولیدی یعنی دانگ فنگ، سوزوکی و تندر ۹۰ که به دلیل تحریم ها تولید نمی‌شوند، با مشتریان تعیین تکلیف شده و برای بقیه مشتریان به دنبال برنامه‌های فروش جایگزین هستیم.

منبع: ایرنا 

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند