تعطیلی ادارات شهرستان‌های استان تهران

تعطیلی تهران، دوشنبه 26 دی تمدید می‌شود؟

بارش برف و برودت هوا ادارات شهرستان‌های استان تهران را تعطیل کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، به گزارش استانداری تهران تمام ادارات شهرستان‌های استان تهران به جز تهران فردا 22 دی 1401 تعطیل است.

همه ادارات شهرستان‌های استان تهران به جز شهر تهران پنجشنبه 22 دی‌ماه به علت برودت هوا تعطیل شد.
ادارات شهرستان‌های تهران فردا تعطیل شد.

بر اساس این گزارش فردا پنجشنبه ۲۲ دی ماه ادارات شهرستان‌های استان تهران به استثنا ادارات خدمات‌رسان و دارای شیفت کاری، برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی تعطیل هستند و لازم به ذکر است که بانک‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل نیستند.

تعطیلی ادارات پیشوا

ابراهیم تاجیک نوری فرماندار پیشوا با اشاره به تعطیلی ادارات این شهرستان در روز پنجشنبه اظهار کرد: بر اساس ابلاغ استانداری تهران و در جهت مدیریت مصرف حامل های انرژی فردا تمامی ادارات دولتی شهرستان پیشوا تعطیل خواهد بود.

وی ادامه داد: تمامی ادارات دولتی نیز فردا بایستی تمامی وسایل و ملزومات مصرف کننده انرژی به خصوص وسایل گرمایشی را خاموش نمایند تا با افت فشار برای شهروندان مواجه نشویم.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: این تعطیلی شامل ادارات خدمات رسان نمی‌شود و این ارگان‌ها باز خواهد بود.

تعطیلی ادارات دماوند

رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند اظهار داشت: با توجه به گزارش هواشناسی مبنی بر برودت هوا در روزهای آتی و با توجه به مصوبه هیئت وزیران به منظور جلوگیری از افت فشار و صرفه‌جویی در مصرف گاز کلیه ادارات دولتی شهرستان دماوند در روز پنجشنبه مورخ ۲۲ دی ماه سال ۱۴۰۱ به استثنای دستگاه‌های خدمات رسان و دارای شیفت کاری تعطیل است.

وی با تاکید بر لزوم صرفه‌جویی در مصرف گاز توسط همه شهروندان و شریف شهرستان دماوند تصریح کرد: کلیه مسئولان و کارکنان اداری در ایام فعالیت کاری ادارات باید نسبت به صرفه‌جویی در مصرف گاز اقدام نماید.

گفتنی است؛ پیرو دستور فرماندار شهرستان دماوند کلیه ادارات خدمات رسان طی ۷۲ ساعت آینده در حال آماده باش کامل خواهند بود.

تعطیلی ادارات پردیس

ظفر پور ابراهیم فرماندار شهرستان پردیس گفت: همه ادارات شهرستان پردیس بجز ادارات خدمات رسان، فردا پنجشنبه ۲۲ دی ماه در این شهرستان تعطیل است.

وی گفت: به علت بارش برف و برودت هوا و برای مدیریت مصرف گاز تصمیم به تعطیلی ادارات گرفته شد و کلیه ادارات موظف هستند وسایل گرمایشی خود را تا صبح شنبه خاموش کنند.

منبع:اقتصادنیوز

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند