ایران بروکر
خبر مهم : چگونه در سامانه یکپارچه خودرو ثبت‌نام کنیم؟

یزد پنجشنبه‌ها تعطیل شد

تجارت نیوز

سخنگوی استانداری یزد از تعطیلی دستگاه های اداری و برگزاری غیرحضور مدارس در روزهای پنجشنبه خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، علی صالحی، سخنگوی استانداری یزد با اشاره به انتشار اطلاعیه استانداری یزد در این خصوص اظهار داشت: پنجشنبه‌ها به دلیل سرمای هوا در استان نیمه تعطیل شد به این شکل که بانک ها فعال هستند.

وی افزود: بر اساس این تصمیم ادارات دولتی تا اول اسفند سال جاری از روز شنبه تا چهارشنبه فعالیت دارند و پنجشنبه‌ها به صورت دورکاری فعالیت دارند.

صالحی بیان داشت: شعب منتخب بانک‌ها و دستگاه‌های خدمات‌رسان در این موضوع استثنا هستند و تمامی مدارس نیز به صورت غیرحضوری اداره می‌شود.

وی اضافه کرد: این تصمیم با استناد به بند چهار بسته تفصیلی مدیریت بحران تامین پایدار انرژی از طرف دبیرخانه شورای امنیت ملی ابلاغ و فعالیت حضوری کارمندان ادارات، شرکت‌های دولتی و نهاد‌های عمومی استان از هشتم دی‌ماه جاری تا اول اسفند امسال را شامل می‌شود.

سخنگوی استانداری یزد با تاکید بر لزوم رعایت استاندارد تنظیم دمای محیط کار گفت: این تصمیم با هدف کاهش مصرف انرژی اتحاذ شده و رعایت شیوه‌نامه‌های ناظر بر چگونگی تنظیم دمای محیط کاری، صرفه‌جویی در مصرف گاز و برق و بهره‌گیری حداکثری از روشنایی طبیعی در محیط کار نیز لازم است.

منبع: ایلنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند