کد خبر: 232483

تغییرات جدید در وزارت اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جدا‌گانه‌ای مدیران کل جدید دفتر بازرسی و دفتر امور استان‌ها را منصوب کرد.

سیاست ما بالا بردن تولید و اشتغال است
سرویس اقتصاد کلان -

مسعود کرباسیان، طی حکمی سید جواد باقری را به سمت، مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات این وزارتخانه منصوب کرد، وی همچنین در حکم جداگانه‌ای اله محمد آقایی را به سمت مدیرکل دفتر امور استان‌ها منصوب کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سید جواد باقری که از مدیران باسابقه کشور محسوب می‌شود پیش از این در مسئولیت‌های متعددی از جمله معاونت سازمان مالی و اداری سازمان آتش‌نشانی، معاونت توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران، معاونت امور شهری سازمان بازرسی کل شهرداری تهران، مدیریت ارزشیابی کارکنان سازمان بازرسی کل بنیاد مستضعفان و جانبازان و معاونت دفتر حقوقی و بازرسی سازمان غله کشور ایفای نقش کرده است.

همچنین گفتنی است، اله محمد آقایی که پیش از این مسئولیت دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت اقتصاد را عهده‌دار بود با تصمیم کرباسیان از این پس به عنوان مدیرکل دفتر امور استان‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی ایفای نقش خواهد کرد.

 

منبع: مشرق‌نیوز

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.9)
1323.7
11.8
مثقال طلا (%0.04)
733700
300
سکه امامی (%2.82)
1770000
50000
دلار (%0)
4200
یورو (%0.07)
6805
5
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.