توضیحات مالی ۵ نماد بورسی درباره نوسان قیمت سهام

توضیحات مالی ۵ نماد بورسی درباره نوسان قیمت سهام

پنج نماد «خریخت»، «البرز»، «وسینا»، «ودی»، و «فمراد» درخصوص نوسان قیمت خود اطلاعیه‌هایی را در سامانه کدال منتشر کردند و از عدم تغییر وضعیت مالی خود خبر دادند.

به گزارش تجارت‌نیوز، پنج نماد «خریخت»، «البرز»، «وسینا»، «ودی»، و «فمراد» درخصوص نوسان قیمت خود اطلاعیه‌هایی را در سامانه کدال منتشر کردند و از عدم تغییر وضعیت مالی خود خبر دادند.

شرح این اطلاعیه‌ها در زیر قرار دارد.

«خریخت»، «البرز» و «فمراد» و «وسینا»: به استناد ماده ۱۷ مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران به اطلاع می‌رساند از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت‌های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۱۲/۹/۶/۳ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر می‌رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر ناشی از عرضه و تقاضا در بازار و تحلیل و تصمیم سرمایه‌گذاران محترم در بورس بوده است.

«ودی»: به استناد ماده ۱۲ مکرر یک دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران به اطلاع می‌رساند از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت‌های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۱۲/۹/۶/۳ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۹/۳۰) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. به اطلاع می‌رساند تغییرات در قیمت ناشی از عرضه و تقاضا است و ارتباطی با عملکرد شرکت ندارد و شرکت روند عادی خود راطی میکند، در صورت وجود اطلاعات با اهمیت، اطلاعیه شرکت طبق ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌ها افشا خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند