کد خبر: 151424

توضیحات دادگستری درباره توقیف اموال باشگاه نفت

رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان این‌که «رای توقیف اموال باشگاه نفت در دادگستری صادر نشده است»، در این باره توضیحاتی را ارائه کرد.

سرویس جامعه -

غلامحسین اسماعیلی در این باره توضیح داد: شخصی که ظاهرا جزء کارگرهای حوزه کاری باشگاه نفت بوده مدعی شده مطالباتی از باشگاه نفت می‌خواسته که این مطالبات پرداخت نشده است. مرجع رسیدگی به شکایت وی دادگستری نبوده است و این شخص به هیات‌های تشخیص حل اختلاف کارگری مراجعه و شکایت کرده است. شکایت وی مبنی بر این بوده که باشگاه نفت چندین ماه حق و حقوق من را پرداخت نکرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: این موضوع در هیات تشخیص حل اختلاف کار رسیدگی شده و وی را صاحب حق دانسته‌اند. کل مبلغ بدهی هم ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده است. هیات مذکور به محکومیت باشگاه نفت مبنی بر پرداخت این مبلغ به نفع فرد رای صادر کرده، پس از اینکه رای قطعی هیات صادر شده چون به موجب قانون مرجع اجرای احکام هیات‌های مذکور دادگستری است، بر همان رای توسط مجتمع شهید بهشتی حکم اجرایی صادر شده که باشگاه نفت محکوم شده که این مبلغ ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را به آن فرد پرداخت کنند.

وی افزود: چون مبلغ در مهلت زمانی خود پرداخت نشده، تقاضا شده است به میزان همین طلب از اموال باشگاه نفت توقیف شود اما این موضوع گفتنی است که اصلا رای در دادگستری صادر نشده است.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.