ثبات نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

ثبات نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت
در چهارمین هفته ماه شهریور قیمت ارز در صرافی ملی روند آرامی داشت و قیمت ارز در روز پنج‌شنبه نسبت به ابتدای هفته تغییری نداشت و در رقم 11 هزار و 450 تومان ثابت ماند.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت ارز که در هفته سوم شهریور ماه تنها ۵۰ تومان افزایش یافته بود، در هفته پایانی این ماه با وجود نوسانات جزئی، بازدهی نداشت و بدون تغییر در انتهای هفته به کارخود پایان داد.

روز شنبه نرخ دلار نسبت به روز پنج‌شنبه ۵۰ تومان کاهش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان رسید.

در روز یکشنبه قیمت دلار در صرافی ملی با وجود تعطیلی بازارهای جهانی نسبت به روز شنبه ۱۰۰ تومان کاهش پیدا کرد و به رقم ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان رسید که قیمت یورو نیز با کاهش ۵۰ تومانی ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان شد.

سومین روز هفته قیمت ارز با رشد ۵۰ تومانی مواجه شد که بر این اساس قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان و نرخ یورو به ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان رسید.

روز سه‌شنبه شاهد نوسان در نرخ ارز صرافی ملی بودیم و قیمت‌ها با افزایش ۱۰۰ تومانی و سپس کاهش ۵۰ تومانی همراه بود که نرخ ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان برای دلار و ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان برای یورو به ثبت رسید.

روز چهارشنبه نرخ‌ها تغییری نداشتند و  قیمت دلار در صرافی ملی در رقم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان ثابت ماند.

پنجشنبه و آخرین روز کاری هفته نرخ ارز ۵۰ تومان افزایش یافت و هر دلار صرافی ملی ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان و هر یورو ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان به فروش رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند