گزارش تجارت‌نیوز از جزئیات پیش‌فروش ایران‌خودرو

رانت‌های نجومی و باورنکردنی در ثبت‌نام خودروهای دولتی / قیمت پژو 206 صندوقدار و 3 خودرو دیگر

رانت‌های نجومی و باورنکردنی در ثبت‌نام خودروهای دولتی / قیمت پژو 206 صندوقدار و 3 خودرو دیگر

مرحله پنجم فروش فوق العاده ۴ محصول ایران خودرو با موعد تحویل ۹۰ روزه از امروز سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه آغاز شده است. اما چه خودروهایی با چه قیمتی عرضه می‌شوند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، مرحله پنجم فروش فوق العاده ۴ محصول ایران خودرو با موعد تحویل ۹۰ روزه از امروز سه‌شنبه ۲۲ مهرماه ۹۹ آغاز شده است. در این طرح چهار خودرو پیش‌فروش می‌شوند.

جزییات بیشتر از این پیش‌فروش از جمله شرایط آن را در گزارش «فروش فوری محصولات ایران‌خودرو» بخوانید. قیمت خودرو پارس بنزینی در حالی بیش از 97 میلیون تومان اعلام شده که این خودرو در بازار بیش از 254 میلیون تومان قیمت دارد. بدین ترتیب می‌توان گفت قیمت خودرو پارس در بازار 157 میلیون تومان (161 درصد) بیشتر از قیمت این خودرو در پیش‌فروش ایران خودرو است.

پژو 206 صندوقدار نیز در حالی 104 میلیون تومان پیش‌فروش می‌شود که در بازار 298 میلیون تومان قیمت دارد. در واقع قیمت خودرو پژو 206 صندوقدار 194 میلیون تومان معادل 186 درصد بیشتر از قیمت این خودرو پیش‌فروش ایران‌خودرو است.

پژو 207 دستی نیز در حالی 121 میلیون تومان پیش‌فروش می‌شود که قیمت این خودرو در بازار 436 میلیون تومان است. به عبارتی قیمت خودرو پژو 207 بیش از 315 میلیون تومان معادل 260 درصد بیشتر از قیمت این خودرو پیش‌فروش ایران‌خودرو است.

سمند ال ایکس نیز در حالی با قیمت 93 میلیون تومان پیش‌فروش شده که قیمت این خودرو در بازار بیش از 180 میلیون تومان است. در واقع قیمت خودرو سمند ال ایکس بیش از 87 میلیون تومان معادل 93 درصد بیشتر از قیمت این خودرو پیش‌فروش ایران‌خودرو است.

آخرین قیمت خودروها در بازار را در اینجا بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند