ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت نام از متقاضیان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات در مقطع کارشناسی ارشد از امروز (سه شنبه) ۱۴ تیر آغاز شد و تا روز شنبه ۲۵ تیر ادامه خواهد داشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، ثبت نام از متقاضیان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت، ثبت نام از متقاضیان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات در مقطع کارشناسی ارشد از امروز (سه شنبه) ۱۴ تیر آغاز شد و تا روز شنبه ۲۵ تیر ادامه خواهد داشت.

ثبت ‌نام از متقاضیان این آزمون صرفاً از طریق سامانه ثبت نام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org انجام خواهد شد.

داوطلبان با مراجعه به سامانه www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت تمایل ابتدا برای خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه برای ثبت نام و انتخاب رشته / محل های درخواستی اقدام کنند.

هر داوطلب متناسب با مجموعه امتحانی مورد نظر می‌تواند حداکثر تا ۲۰ رشته/ محل را انتخاب و در فرم ثبت‌ نام درج کند. آزمون این دوره به صورت مصاحبه حضوری خواهد بود و زمان و نحوه برگزاری آزمون (مصاحبه حضوری) متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پذیرش نهایی در این دوره منوط به نتیجه ارزیابی گروه تخصصی مربوطه مبنی بر احراز شرایط علمی برای تحصیل در رشته مورد نظر خواهد بود. نتیجه نهایی مبنی بر پذیرش و یا عدم پذیرش افراد در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند