اکسکوینو
اسلامی: 

فرصتی دوباره برای ثبت نام در مسکن ملی پردیس

خدمات شهری در پردیس به زودی بهتر می‌شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: ٦٠ درصد افرادی که در شهر پردیس ثبت نام کردند، شرایط ثبت نام مسکن ملی را ندارند که در مرحله دوم ثبت نام سامانه مجدد برای ثبت نام در پردیس باز خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی درباره احتمال افزایش ظرفیت شهر پردیس برای ساخت مسکن ملی گفت: با ثبت نام افرادی در طرح اقدام ملی مواجه هستیم که فرم« ج» آنها قرمز است و پیشتر از تسهیلات دولتی برای خانه‌دار شدن استفاده کردند و فقط سایت را اشغال می‌کنند.

وی گفت: بر این اساس در مرحله دوم ثبت نام سامانه مجدد برای ثبت نام در پردیس بازخواهد شد. همینطور در سایر شهرها که ظرفیت جدیدی ایجاد شود ثبت نام‌ها آغاز خواهد شد.

وزیر راه در باره احتمال آماده سازی زمین‌های بیشتر در پردیس به دلیل افزایش تقاضای تهرانی‌ها برای خانه دار شدن در این منطقه گفت: هر شهری یک سرانه مشخص دارد که با توجه به استطاعت زیست بوم منطقه مشخص شده است و بیشتر از سهمیه مجاز امکان ثبت نام و ساخت خانه وجود ندارد.

وی گفت : با وزارت نیرو برای تامین آب و برق سهمیه مشخصی مذاکره شده است و موضوع زیر ساخت شهر هم وجود دارد که بر اساس طرح جامع مصوب به جمعیت مشخصی امکان سرویس دهی وجود دارد.

اسلامی ادامه داد: در طرح اقدام ملی به طور کلی برای تهرانی ها ٧٠ هزار واحد در چهار شهر جدید ساخته خواهد شد و با حذف کسانی که به اشتباه ثبت نام کردند جا برای متقاضیان واقعی باز خواهد شد و مجدد می‌توانند در سامانه ثبت نام کنند.

منبع: ایرنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند