آغاز ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ملی از ١٣ خرداد

آغاز ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ملی از ١٣ خرداد

معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازى در مکاتبه‌اى با مدیران کل راه و شهرسازى استان‌ها، روند تکمیل مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول و تکمیل ثبت‌نام‌هاى پیامکى مرحله دوم اقدام ملى مسکن را اعلام کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازى در نامه‌اى به مدیران کل راه و شهرسازى، روند تکمیل مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول و تکمیل ثبت‌نام‌هاى پیامکى مرحله دوم اقدام ملى مسکن را اعلام کرد.

در این ابلاغیه آمده است: نظر به ثبت‌نام مرحله اول و دوم طرح اقدام ملى مسکن و در راستاى تکمیل ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملى مسکن در این دو مرحله، به اطلاع مى‌رساند اقدامات زیر از تاریخ ٣ خرداد ٩٩ از طریق سامانه در حال انجام است. مقتضى است نسبت به اطلاع‌رسانى مورد نیاز به متقاضیان در خصوص موارد ذیل اقدامات لازم انجام گیرد.

۱- متقاضیان تاییدشده مرحله اول ثبت‌نام طرح اقدام ملى مسکن که به هر دلیلى مدارک موردنیاز را به ادارات کل راه و شهرسازى استان‌ها تحویل نداده و یا در سامانه طرح اقدام ملى مسکن بارگذارى نکرده‌اند از روز یکشنبه ٣ خرداد ٩٩ تا اطلاع ثانوى و بعد از دریافت پیامک از طریق سامانه طرح اقدام ملى مسکن، مى‌توانند با مراجعه به بخش “پیگیرى درخواست” در سایت http://tem.mrud.ir نسبت به این امر اقدام کنند.

شایان ذکر است زمان مراجعه هر متقاضى جهت بارگذارى مدارک از طریق پیامک به آنها اعلام مى‌شود. لازم است متقاضیان صرفا مطابق با زمان اعلام شده به سامانه مراجعه کرده و اقدام به بارگذارى مدارک کنند.

خاطرنشان مى‌شود ضرورى است نسبت به اطلاع‌رسانى موارد فوق از طریق رسانه‌هاى عمومى و سایر طرق ممکن به کلیه متقاضیان تاییدشده مرحله اول که تاکنون مدارک مربوطه را بارگذارى نکرده‌اند خصوصا افرادى که به دلیل شیوع کرونا، امکان بارگذارى نداشته‌اند، اقدامات لازم انجام شود.

٢- کلیه متقاضیان ثبت‌نام شده در مرحله دوم ثبت‌نام و نیز افرادى که به دلیل شرایط فاصله‌گذارى اجتماعى ناشى از شیوع ویروس کرونا در فاز دوم صرفا کد ملى خود را به سامانه پیامکى طرح اقدام ملى مسکن ارسال کرده‌اند براى ثبت‌نام و بارگذارى مدارک از روز سه‌شنبه ١٣ خرداد ٩٩ تا اطلاع ثانوى، مى‌توانند با مراجعه به بهش “پیگیرى درخواست” در سامانه طرح اقدام ملى مسکن به نشانى http://tem.mrud.ir نسبت به تکمیل اطلاعات ثبت‌نام اقدام کنند.

٣- لازم به ذکر است، زمان‌بندى ویرایش اطلاعات ثبت‌نامى متقاضیان مرحله اول و دوم، زمان‌بندى ثبت اعتراض به نتایج پالایش متقاضیان مرحله اول و همچنین زمان‌بندى بارگذارى مدارک توسط متقاضیان تاییدشده در مرحله دوم نیز جهت اطلاع‌رسانى لازم، متعاقبا اعلام مى‌شود.

 

منبع: ایلنا

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند