اکسکوینو
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

جبران خسارت کارگزاری آگاه به کجا رسید؟

تجارت نیوز

به گفته مدیرعامل کارگزاری آگاه، جبران خسارت به کلیه کاربرانی که در باشگاه مشتریان این کارگزاری ثبت نام کرده بودند، تعلق گرفته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در اولین چهارشنبه تیرماه، سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه به طور کامل از دسترس خارج شد و مشتریان این کارگزاری نه تنها از عرضه اولیه آن روز جا ماندند بلکه یک روز معاملاتی را به طور کامل از دست دادند، روزی که می‎توانست برای آنها همراه با سود فراوان یا حتی ضرر باشد.

پس از اینکه روز شنبه و یکشنبه مشکل قطعی این سامانه حل شد، محمدرضا سرافراز، مدیرعامل کارگزاری آگاه از جبران خسارت به مشتریان این کارگزاری در سه سطح خبر داد. واریز مبلغ ۳۰ هزار تومانی معادل (۳۰ درصد ارزش عرضه اولیه)، بسته اعتباری ۲ میلیون تومانی و ارتقا سه سطحی اعضای باشگاه مشتریان این کارگزاری به مدت یک ماه، و البته پیشنهادات ویژه نظیر تخفیف‌هایی تا ۵۰ درصد برای گرفتن اعتبار برای مشتریان سطح ۸ تا ۱۰، اقداماتی بود که این کارگزاری برای جبران خسارت انجام داد.

با این حال پس از گذشت حدود یک ماه برخی از کاربران کارگزاری آگاه در ذیل اخبار بورسی تجارت‌نیوز، نسبت به عدم تخصیص این بسته‌ها به آنها اعتراض داشتند که تجارت‌نیوز به پیگیری اعتراض آنها پرداخت.

در همین رابطه محمدرضا سرافراز اعلام کرد، پس از این اختلال برای جبران خسارت وعده داده شده چند روز اطلاع‌رسانی شد تا مشتریان این کارگزاری در باشگاه مشتریان آگاه ثبت نام کنند تا بتوانند از این امتیازات بهره ببرند.

بر اساس گفته مدیرعامل کارگزاری آگاه، جبران خسارت به کلیه کاربرانی که در این باشگاه ثبت‌نام کردند، تعلق گرفته است و اگر فردی نسبت به عدم تخصیص این امتیازات اعتراض دارد، احتمالا به اطلاعیه‌های سامانه معاملاتی توجهی نکرده و در لینکی که در این سامانه برای چند روز متوالی منتشر شد مراجعه نکرده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند