جریمه رانندگان بدون ماسک در پمپ بنزین‌ها واقعیت دارد؟

جریمه رانندگان بدون ماسک در پمپ بنزین‌ها واقعیت دارد؟

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با بیان اینکه جریمه رانندگان با دوربین‌های جایگاه‌های سوخت، امکان پذیر نیست، گفت: پیامک‌های جریمه رانندگان در پمپ بنزین‌ها جعلی است.

به گزارش تجارت‌نیوز، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی اظهار کرد: پیامک‌های منتشر شده در فضای مجازی که حاوی پیام جریمه رانندگان بدون ماسک در پمپ بنزین‌هاست جعلی و غیرقابل استناد است.

کاهی گفت: با بیان اینکه جریمه رانندگان با دوربین‌های جایگاه‌های سوخت، امکان پذیر نیست، گفت: انجام این کار نیاز به زیرساخت‌هایی دارد که هنوز چنین زیرساخت‌هایی فراهم نیست.

وی افزود: اکنون در جایگاه‌ها فقط دوربین‌های امنیتی وجود دارد که برای رصد کردن حوادث و اتفاقاتی که ممکن است در جایگاه‌ها رخ دهد، استفاده می‌شود که با دوربین‌های ثبت تخلف تفاوت دارد.

به گفته سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی تا کنون هیج طرحی مبنی بر جریمه رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند در جایگاه‌ها مطرح نشده است.

وی گفت: مردم نگران این مساله نباشند و اگر قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد قطعا از قبل اطلاع رسانی خواهد شد,، اما در حال حاضر چنین برنامه‌ای در دستور کار نیست و زیرساخت اجرای آن نیز اکنون وجود ندارد.

منبع: تسنیم

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند