بختیاری مطرح کرد:

جزئیات وام ۵۰۰ میلیون تومانی به کارفرمایان

جزئیات وام ۵۰۰ میلیون تومانی به کارفرمایان

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از پرداخت وام قرض‌الحسنه ۵۰۰ میلیون تومانی به کارفرمایانی که باعث اشتغال ۱۰ نفر از مددجویان کمیته امداد به صورت همزمان شوند، خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: کارفرمایان در صورتی که باعث اشتغال ۱۰ نفر از مددجویان کمیته امداد به صورت همزمان شوند، ۵۰۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه دریافت خواهند کرد.

به گزارش فارس، مرتضی بختیاری در مراسم پویش جنبش اساتید ایران اظهار کرد: یکی از رسالت‌های کمیته امداد اشتغال خانگی است و ما اعتقاد داریم با این نوع اشتغال می‌توان بخشی از معضل بیکاری را به خصوص برای زنان سرپرست خانوار حل کرد.

رئیس کمیته امداد خطاب به جنبش اساتید ایران گفت: این نیتی که برای اشتغال خانگی دارید بسیار مهم است و کمیته امداد هم در کنار شما اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

بختیاری یادآور شد: اگر کارفرمایان ۱۰ نفر از مددجویان کمیته امداد را مشغول به کار کنند، ۵۰۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه از سوی کمیته امداد به آنها پرداخت می‌شود.وی یادآور شد: ما در هفته اکرام قرار داریم و شهروندان می‌توانند با ارسال عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ به افراد یتیم در هر شهرستانی که صلاح می‌دانند کمک کنند.

رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: کمیته امداد ۷۱۰ هزار و ۲۹۵ حامی فعال دارد که حدود ۲۹۴ هزار یتیم را حمایت می‌کنند و فقط در سال گذشته ۹۱۱ میلیارد تومان این خیرین به افراد یتیم کمک کردند و اکنون هم ۲۴ هزار و ۴۳۲ یتیم داریم که برای آنها به دنبال حامی هستیم.

بختیاری اظهار کرد: در مقابله با کرونا هم تعدادی از افراد تحت پوشش کمیته امداد شغل خود را از دست دادند و با کمک‌هایی که از سوی بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به کمیته امداد شد توانستیم بخشی از مشکلات آنها را حل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با کمک‌هایی که به کمیته امداد شده است و با بررسی‌های صورت گرفته به افرادی که تحت پوشش کمیته امداد نیستند و به دلیل شیوع ویروس کرونا شغل خود را از دست داده‌اند و با مشکلاتی مواجه هستند ۱۰ میلیون تومان بلاعوض پرداخت می‌شود.

منبع: روزنامه اطلاعات

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند