موضوعات داغ:
خبر جدید درباره اولین عرضه اولیه سال 99

عرضه اولیه ۱٫۴ میلیون تومانی در چهارشنبه جاری / اولین جزییات عرضه اولیه صبا

عرضه اولیه ۱٫۴ میلیون تومانی در چهارشنبه جاری / اولین جزییات عرضه اولیه صبا

اولین جزییات عرضه اولیه صبا منتشر و اعلام شد که این عرضه اولیه روز چهارشنبه جاری انجام خواهد شد. برآورد می‌شود به هر کد متقاضی تا سقف یک میلیون و ۴۴۰ هزار تومان از این سهم برسد.

به گزارش تجارت‌نیوز،اولین جزییات عرضه اولیه صبا منتشر و اعلام شد که این عرضه اولیه روز چهارشنبه جاری انجام خواهد شد. برآورد می‌شود به هر کد متقاضی تا سقف یک میلیون و ۴۴۰ هزار تومان از این سهم برسد.

پیش از این با درج نماد معاملاتی صبا در فرابورس تجارت‌نیوز گزارش داده بود که سهامداران به زودی شاهد اولین عرضه اولیه سال ۹۹ خواهند بود و احتمالا این عرضه اولیه چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه خواهد بود.

در اطلاعیه منتشر شده در ساعتی پیش اشاره شده که این عرضه اولیه روز چهارشنبه جاری انجام خواهد شد و حداکثر سهام قابل خریداری هزار و ۲۰۰ سهم و دامنه قیمت از ۱۱ هزار تا ۱۲ هزار ریال است.

متن اطلاعیه را از فایل زیر نیز می‌توانید دانلود کنید.

۱۸۲۰A

اولین عرضه اولیه سال ۹۹ در حالیست که در سال گذشته عرضه اولیه حواشی قابل توجهی به همراه داشت. از جمله در عرضه اولیه شگویا یعنی آخرین عرضه اولیه سال گذشته خیلی از سهامداران نسبت به این عرضه اولیه گلایه‌هایی داشتند. بخشی از انتقادات سهامداران را در گزارش «مشکلات عرضه اولیه» می‌توانید بخوانید.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند