حضور متفاوت شرکت خدمات فنی رنا در سيزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات تهران

حضور متفاوت شرکت خدمات فنی رنا در سيزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات تهران

حضور شرکت خدمات فنی رنا در سيزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران با استقبال زیاد بازدیدکنندگان روبرو شد.

شرکت خدمات فنی رنا به عنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل در دوران گارانتی و وارانتی در این نمایشگاه به معرفی قطعات داخلی‌سازی شده با برند و بسته‌بندی اصلي پرداخته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، یکی از ویژگی‌های غرفه رنا در نمایشگاه امسال برگزاری دوره آموزشی ویژه دارندگان محصولات سایپا دیزل و تعمیرکاران این محصولات در محل غرفه این شرکت طی دو نوبت صبح و عصر است که در پایان دوره به شرکت‌کنندگان گواهینامه اعطا می شود.

ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان و مصرف‌کنندگان قطعات یدکی از دیگر فعالیت‌های غرفه شرکت خدمات فنی رنا در این نمایشگاه است.

معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری‌های تجاری و ایجاد ارتباط‌های جدید تجاری از مهمترین اهداف شرکت خدمات فنی رنا برای حضور در این نمایشگاه به شمار می‌رود.

شرکت خدمات فنی رنا در سيزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده و تا 24 آبان در سالن میلاد پذیرای بازدید کنندگان است.

منبع:سایپانیوز

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند