خبرهایی از تئاتر شهر

خبرهایی از تئاتر شهر

ساعت اجرای نمایش‌های تالار اصلی و چهارسوی مجموعه تئاتر شهر به دلیل همزمانی با دومین مسابقه تیم ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی روسیه تغییر کرد.

↵بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، روز چهارشنبه ۳۰ خردادماه نمایش «مالی سوینی» به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی در تالار اصلی ساعت ۱۹:۳۰ و نمایش «دیر راهبان» به کارگردانی کیومرث مرادی در تالار چهارسو ساعت ۱۸:۳۰ به صحنه خواهند رفت.

به گزارش تجارت‌نیوز،این در حالی است که نمایش «تو مشغول مردنت بودی» به کارگردانی مژگان خالقی در تالار قشقایی ساعت ۲۰ ، نمایش «تئاتر قجری» به کارگردانی داریوش رعیت در تالار سایه ساعت ۱۸ ، نمایش «پلاس پلاس به توان دو» به کارگردانی سینا شفیعی در تالار سایه ساعت ۲۰ و نمایش «تصادف قطار ۵:۲۵» به کارگردانی شقایق فتحی در پلاتو اجرا ساعت ۱۸ میزبان علاقه مندان تئاتر خواهند بود.

نمایش «پرتی» از روز دوشنبه ۴ تیرماه، با حمایت کانون تئاتر دانشگاهی اداره کل هنرهای نمایشی، در پلاتو اجرا تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی،  نمایش پرتی نوشته رسول کاهانی و به کارگردانی بهار رضی‌زاده از ۴ تیرماه هر روز ساعت ۱۸ اجرا می‌شود.

نمایش پرتی که در فضایی زنانه به چالش‌های موجود بین چند دختر جوان دانشجو می‌پردازد، در بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی روی صحنه رفت و جایزه بازیگری زن را در این جشنواره از آن خود کرد.

کتایون لطیف، شوکا کریمی، بهار رضی‌زاده، ثمین راد نیکنام و ماهنی مهرپور در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

سایر عوامل این اجرا عبارتند از: طراح لباس:سمانه احمدی مطلق،دستیار کارگردان: شمیس پورشاه رضایی،ساخت تیزر: محمد زارعی،عکاس: تینا تمدنی.

این نمایش روایت کننده داستان پنج دختر است که در اتاقی در یک خوابگاه، راجع به نیم ساعت پیش از آنچه در حال حاضر نمایش در آن هستند بحث می‌کنند و هرکس روایتی متفاوت از آن زمان دارد.

 

منبع:روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند