خلق آثار هنری با موضوع “شهدای سانچی”

خلق آثار هنری با موضوع “شهدای سانچی”

شرکت ملی نفتکش ایران در اطلاعیه‎ای از هنرمندان، نویسندگان و تولیدکنندگان آثار هنری برای تولید و خلق اثر با موضوع “شهدای سانچی” دعوت کرد.

شرکت ملی نفتکش ایران به منظور گرامیداشت و ثبت نام، یاد و خاطره شهدای معظم کشتی سانچی در اطلاعیه‌ای از هنرمندان، نویسندگان و تولیدکنندگان آثار هنری کشور برای تولید محتوا و اثر با موضوع “شهدای سانچی” دعوت کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در این اطلاعیه ضمن ابراز تاسف از حادثه کشتی نفتکش سانچی و همدردی با خانواده معظم شهدای این کشتی، از جامعه هنری کشور، هنرمندان، نویسندگان و تولیدکنندگان آثار هنری در بخش‌های مختلف برای خلق و تولید اثر و محتوا با موضوع “شهدای سانچی” دعوت کرد.

بر اساس این اطلاعیه، علاقه‌مندان می‌توانند آثار و طرح‌های پیشنهادی خود را در زمینه شعر، داستان، فیلم (کوتاه، مستند، داستانی و انیمیشن)، عکس، نقاشی، سرود، موسیقی، نماد و طرح‌های گرافیکی تا 25 اسفندماه سال جاری از طریق پست‌الکترونیک [email protected]، تلگرام [email protected] و یا به نشانی این شرکت واقع در تهران، خیابان نلسون ماندلا، بالاتر از چهار راه اسفندیار، خیابان شهید عاطفی‌ شرقی، پلاک 35 (روابط عمومی و امور بین‌الملل) ارسال کنندو جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 23804135 تماس بگیرند.

گفتنی است، شرکت ملی نفتکش ایران ضمن حمایت از تولیدکنندگان آثار هنری منتخب، از آثار برگزیده نیز تقدیر خواهد کرد.

کشتی نفتکش سانچی ۱۶ دی ماه امسال در حالی که حامل حدود ۱۱۱ هزار تن میعانات گازی به مقصد کره جنوبی بود در اثر برخورد یک کشتی فله بر چینی با آن دچار سانحه شد و آتش گرفت. در اثر این سانحه ۳۲ سرنشین و دریانورد این کشتی به شهادت رسیدند.

 

منبع: ایلنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند