خوداشتغالی ۱۷ هزار جویای کار با تسهیلات بانک ملی ایران

خوداشتغالی ۱۷ هزار جویای کار با تسهیلات بانک ملی ایران

بانک ملی در راستای همسویی با سیاست‌های کلان اشتغال و حمایت از بازار کار از ابتدای سال تا پایان مهرماه۱۷هزارو۴۱۸فقره تسهیلات قرض‌الحسنه خود اشتغالی و بالغ بر شش هزار و ۸۲۶ فقره وام مشاغل خانگی پرداخت کرد.

در هفت ماه ابتدای امسال تعداد ۱۳ هزار و ۳۵ فقره تسهیلات خوداشتغالی کمیته امداد امام خمینی (ره) به ارزش بیش از دو هزار و ۲۸۳ میلیارد ریال و بالغ بر سه هزار و ۸۸۷ فقره تسهیلات خوداشتغالی بهزیستی به ارزش ۶۲۶ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال توسط بانک ملی ایران پرداخت شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، همچنین این بانک در راستای عمل به رسالت و مسئولیت‌های اجتماعی خود، پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به سازمان‌های حمایتی را نیز در دستور کار خود قرار داده که بر این اساس در مدت مذکور، ۷۳۵ فقره از این تسهیلات به ارزش ۵۱ میلیارد و ۵۶۱ میلیون ریال به کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۴۵۶ فقره به ارزش ۳۵ میلیارد و ۴۹۸ میلیون ریال به سازمان بهزیستی پرداخت شده است.

پرداخت ۱۳ فقره تسهیلات مشاغل خانگی بنیاد شهید به ارزش ۹۴۰ میلیون ریال و پنج هزار و ۶۲۲ فقره تسهیلات مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ارزش ۵۱۴ میلیارد و ۵۱۲ میلیون ریال از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در راستای حمایت از بخش اشتغال و بازار کسب‌وکار بوده است.

 

منبع:روابط عمومی بانک ملی ایران

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند