قیمت امروز خودرو 11 اردیبهشت 1400

با ۲۵۰ میلیون تومان چه خودروهای صفری می‌توان خرید؟

با ۲۵۰ میلیون تومان چه خودروهای صفری می‌توان خرید؟

بر اساس آخرین تغییرات قیمتی در آگهی‌های خرید و فروش خودرو در سایت دیوار، فهرستی از خودروهای صفر زیر ۲۵۰ میلیون تومان به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار خودروهای ارزان قیمت در شرایط اقتصادی امروز، بازار پرطرفداری است. بسیاری از خانواده‌ها به دلیل وضعیت اقتصادی به دنبال خرید خودروهای صفر ارزان‌تر هستند.

به دلیل افزایش بیش‌ از ۳۰۰ درصدی قیمت خودرو در سه سال گذشته، قیمت خودروهای داخلی از مرز ۱۰۰ میلیون تومان عبور کرد. در بازار خودرو، تعداد زیادی از خودروهای داخلی در محدوده قیمتی صد میلیون تا ۲۵۰ میلیون تومان معامله می‌شوند.

قیمت کدام خودروها زیر ۲۵۰ میلیون تومان است؟

بر اساس اطلاعات به دست آمده از آگهی‌های سایت دیوار، لیستی از ۱۴ خودروهای تولید داخل با قیمت زیر ۲۵۰ میلیون تومان به دست آمده است.

پراید ۱۳۱ SE با متوسط قیمت ۱۰۶ میلیون تومان، ارزان‌ترین خودرو در این لیست است. پراید ۱۱۱ SE با قیمت ۱۲۹ میلیون تومان گران‌ترین پراید موجود در بازار است.

در مقابل خودروی سمند سورن ELX با قیمت ۲۴۰ میلیون تومان، گران‌ترین خودرو در محدوده قیمتی زیر ۲۵۰ میلیون تومان است.

در جدول زیر لیست خودروهای زیر ۲۵۰ میلیون تومان را مشاهده می‌کنید. (قیمت خودروها به صورت روزانه، بر اساس بررسی میدانی معاملات انجام شده در مراکز تعویض پلاک، کارشناسی‌های روزانه خودرو، معاملات روزانه نمایشگاه‌داران ماشین و تماس‌های روزانه با فروشندگان اتوموبیل استخراج می‌شود.)

آخرین اخبار بازار خودرو را در صفحه خودرو تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند