درخواست برای واردات فوری ۵ تا ۶ هزار خودروی جانبازان 

درخواست برای واردات فوری ۵ تا ۶ هزار خودروی جانبازان 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره واردات خودروی جانبازان گفت: نیاز فوری به واردات پنج تا شش هزار خودرو برای جانبازان ویژه و پر مشکل داریم.

به گزارش تجارت‌نیوز، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، ضمن تشکر از وزیر صنعت گفت: ما خدمت مظلوم‌ترین که جانبازان اعصاب و روان هستند رسیده‌ایم، این مرکز ۱۴۰ تخت دارد که ۴۰ تخت متعلق به خانم‌ها و ۱۰۰ تخت متعلق به آقایان است. جانبازان اعصاب و روان ایثارگران خاموش‌اند.

وی افزود: برای این افراد زمان در سال‌ها قبل متوقف شده است در حالی که ایثارشان همچنان ادامه دارد زمانی که با آنها گفتگو می کردیم بعضاً بیشتر از اینکه به فکر خود باشند به فکر پرسنل بودند و از ما تقاضای رسیدگی به آنها را داشتند.

قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم از این دست بازدیدها که چراغ اول آن را وزیر محترم صنعت معدن و تجارت روشن کردن با اعضای کابینه نیز داشته باشیم البته با شخصیت‌های خارج از کابینه بازدید داشتیم اما امیدواریم بتوانیم با اعضای کابینه نیز داشته باشیم.

وی تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسائل مرتبط با جانبازان و خانواده شهدا به نحوی به همه وزارتخانه ها مربوط می‌شود؛ با گذشت بیش از ۳۰ سال از زمان جنگ ما هنوز در بعضی از موارد ابتدایی درباره جانبازان مانده‌ایم.

واردات خودرو ویژه جانبازان

رئیس بنیاد شهید درباره واردات خودروی جانبازان بیان کرد: ما برای جانبازان ویژه و پر مشکل که خودروهایشان فرسوده شده و حدود پنج یا شش هزار نفر هستند نیاز فوری به خودرو داریم.

وی گفت: باید مانند گذشته که مجوز برای واردات خودرو از دولت گرفته شده بود مجددا گرفته شود؛ البته این مطلب منوط به مصوبه دولت است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه اخبار خودروی تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند