موضوعات داغ:

خودروی نیسان جوک، جایزه بزرگ خریداران خوش‌شانس محصولات نیسان

خودروی نیسان جوک، جایزه بزرگ خریداران خوش‌شانس محصولات نیسان

شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی نیسان ژاپن در ایران، پس از عملکرد موفق مدل 2017 این خودرو، مدل 2018 نیسان ایکس تریل جدید را نیز همگام با بازارهای جهانی روز 16 ماه اردیبهشت در کشور رونمایی و عرضه کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت جهان نوین آریا، این شرکت در نظر دارد تا به مناسبت رونمایی از محصول جدید نیسان ایکس تریل 2018، به 100 خریدار اول از مشتریان که به صورت نقدی از خودروهای این شرکت که شامل نیسان جوک و نیسان ایکس‌تریل است، از تاریخ 8 اردیبهشت تا 15 اردیبهشت ماه در تمامی شعب و نمایندگی‌های سراسر کشور خرید کنند، طی قرعه‌کشی که در مراسم رونمایی نیسان ایکس‌تریل که در روز یکشنبه مورخ 16 اردیبهشت برگزار خواهد شد، یک دستگاه خودروی نیسان جوک اسکای‌پک به ارزش یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال به عنوان جایزه تقدیم کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، این مراسم به صورت زنده از صفحه رسمی اینستاگرام و وبسایت شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی نیسان ژاپن در ایران و همین‌طور وبسایت آپارات در روز 16 اردیبهشت پخش خواهد شد.

نیسان ایکس‌تریل، پرفروش‌ترین مدل شاسی‌بلندهای نیسان به تازگی مدل جدید خود را در بازارهای جهانی معرفی کرده است. شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی نیسان ژاپن در ایران، پس از عملکرد موفق مدل 2017 این خودرو، مدل 2018 نیسان ایکس‌تریل جدید را نیز همگام با بازارهای جهانی روز 16 ماه اردیبهشت در کشور رونمایی و عرضه کند. همچنین پیش‌فروش این خودرو توسط این شرکت به تعداد و در زمان محدود از روز شنبه 8 اردیبهشت آغاز شده است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جایزه و این طرح فروش می‌توانند به وبسایت این شرکت به نشانی www.jna-nissan.ir و یا نمایندگی‌های مجاز فروش شرکت جهان نوین آریا مراجعه کنند.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند