موتمنی پاسخ داد:

خودرو بخریم یا نخریم؟

خودرو بخریم یا نخریم؟

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: قیمت‌ها به صورت آهسته روند کاهشی را در پیش گرفته‌اند و بازار خودرو دیگر گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران نیست.

به گزارش تجارت‌نیوز، سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران گفت: بازار خودرو دیگر گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران نیست و با کاهش قیمت‌ها به تدریج مشتریان واقعی وارد بازار می‌شوند.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران بیان کرد: بازار خودرو در این هفته به دلیل تعطیلات روزهای عاشورا و تاسوعا نیمه تعطیل است و خرید کم‌تر شده است اما از شنبه هفته آینده فعالیت‌ها از سرگرفته ‌می‌شود.

وی افزود: قیمت‌ها به صورت آهسته روند کاهشی را در پیش گرفته‌اند و در درازمدت اثرش را نشان می‌دهد.

موتمنی در ادامه گفت: به هر حال خودرو نیز کالای مصرفی است اگر کسی نیاز داشته باشد می‌خرد اما کسانی که قصد این را دارند که خودروی خود را تبدیل به احسن کنند الان زمان مناسبی برای این کار نیست باید کمی صبر کنند.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود روند کاهشی حاکم بر بازار طی یک ماه اخیر، در هفته آتی هم تداوم یابد، ادامه داد: با افزایش تولید خودرو و افزایش عرضه خودروهای تولیدی به بازار، این روند تشدید می‌شود و بررسی‌ها نشان می‌دهد تولید خودرو در نیمه دوم سال بیش از نیمه اول سال خواهد بود.

موتمنی تاکید کرد: بسیاری از کسانی که خودرو به قصد سرمایه گذاری خریده‌اند، هنوز خودروهایشان را وارد بازار نکرده‌اند چون هم مشتری در بازار نیست و هم قیمت‌های اعلامی شان طرفداری ندارد اما بی‌تردید مجبورند به قیمت‌های پایین‌تر نیز خودروهایشان را بفروشند.

منبع: خبرآنلاین

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند