96 درصد متقاضیان فروش سهام عدالت، پول خود را دریافت کرده‌اند – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
اظهار نظر عجیب یک مقام مسئول:

96 درصد متقاضیان فروش سهام عدالت، پول خود را دریافت کرده‌اند

عدالت 1

سخنگو ستاد آزادسازی سهام عدالت گفته است که 96 درصد از سهامداران متقاضی فروش سهام عدالت پول خود را دریافت کرده‌اند، اما بسیاری از سهامداران پس از گذشت حدود دو ماه و نیم هنوز به پولشان نرسیده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، سخنگو ستاد آزدسازی سهام عدالت گفت: اخباری مبنی بر عدم واریز وجه افرادی که نسبت به فروش سهام عدالت خود اقدام کردند منتشر شده است، اما 96 درصد افرادی که ثبت درخواست کرده‌اند، پول خود را دریافت کردند. چهار درصد باقی مانده به دلیل عدم ارائه اطلاعات درست از شماره همراه و شماره شبای خود تاکنون نتوانستند پول حاصل از فروش 30 درصد سهام خود را دریافت کنند.

حسین فهیمی با تاکید بر این که اگر این دو اطلاعات صحیح نباشد، هیچ وامی نمی‌توانیم به افراد بدهیم، گفت: هر مشمولی که این اطلاعات را درست وارد نکرده سریعا به سایت سهام عدالت مراجعه و نسبت به تصحیح اطلاعات خود اقدام کند.

وی گفت: افرادی هم که متقاضی دریافت وام سهام عدالت هستند باید این اطلاعات را درست وارد کرده باشند و اگر شماره شبا و شماره تلفن همراه خود را اشتباه ثبت کرده باشند امکان پرداخت وام به آنها وجود ندارد.(ایلنا)

این در حالی است که سه هفته قبل شرکت سپرده‌گذاری اعلام کرد که از حدود دو میلیون سهامداری که درخواست فروش سهام عدالت خود را ثبت کرده‌اند سهام 600 هزار نفر فروخته نشده است.

همچنین بسیاری از سهامداران نسبت به فروش سهامشان معترض هستند که پس از گذشت بیش از دو ماه و نیم از ثبت درخواست هنوز پولی به حسابشان واریز نشده است.

حتی درخواست فروش سهام برخی از سهامداران ثبت نشده و این افراد پس از گذشت بیش از دو ماه انتظار برای دریافت پول سهامشان هنوز هیچ وجهی دریافت نکرده‌اند و  و سهامداران باید دوباره سفارش خود را ثبت کنند.

تعللی که بانک‌ها و کارگزاری‌ها در فروش و واریز پول سهام عدالت دارند موجب شده که برخی از سهامداران به بازار سیاه خرید‌وفروش سهام روی آوردند و حتی حاضرند برای نقد کردن سهامشان چک ضمانتی یا کارت حساب بانکی خود را بدهند و خریداران سهام یک میلیون تومانی به قیمت یک چهارم ارزش واقعی آن خریدوفروش می‌شود‌.

اظهارات فروشندگان سهام عدالت در بازار سیاه را می‌توانید در گزارش «فروش سهام عدالت در بازار غیررسمی» آمده است.

آخرین اخبار درباره سهام عدالت را در صفحه اختصاصی سهام عدالت تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات