دلار در این هفته ۱۶۰۰ تومان ارزان شد / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

دلار در این هفته ۱۶۰۰ تومان ارزان شد / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

قیمت ارز صرافی ملی در هفته چهارم ماه دی روند کاهشی خود را ادامه داد و قیمت دلار ‌در این هفته پس از کاهش ۱۶۰۰ تومانی به رقم ۲۳ هزار و ۹۵۰ تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در صرافی ملی در سومین هفته ماه دی، ۱۵۰ تومان کاهش یافت و با ثبت رقم ۲۵ هزار و ۵۵۰ تومان به کار خود پایان داد.

روز شنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز نسبت به روز پنج شنبه اندکی افزایش یافت در ادامه فعالیت بازارها این روند تداوم یافت و قیمت دلار به رقم ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت یورو به ۳۱ هزار و ۱۵۰ تومان رسید.

روز یکشنبه علی‌رغم تعطیلی بازارهای جهانی نرخ ارز در صرافی ملی حدود ۱۰۰ تومان کاهش یافت و قیمت دلار به رقم ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۱ هزار تومان رسید.

در سومین روز هفته و با آغاز به کار بازارهای جهانی، تنها قیمت یورو در صرافی ملی تغییر کرد و با افزایش ۱۰۰ تومانی به رقم ۳۱ هزار و ۱۰۰ تومان رسید، قیمت دلار نیز در رقم ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان ثابت ماند.

روز سه‌شنبه نیز تنها قیمت یورو در صرافی ملی تغییر کرد و با افت ۱۰۰ تومانی مواجه شد که بر این اساس قیمت یورو به رقم ۳۱ هزار تومان رسید، همچنین قیمت دلار در رقم ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومانثابت ماند.

روز چهارشنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز ثابت ماند اما در ادامه فعالیت بازارها با نوسانات متعددی مواجه شد و سرانجام قیمت دلار به رقم ۲۵ هزار و ۵۲۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۰ هزار و ۸۵۰ تومان رسید.

روز پنج‌شنبه نرخ ارز در صرافی ملی با نوسان ۵۰ تومانی روبرو شد و قیمت دلار به رقم ۲۵ هزار و ۵۵۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۱ هزار و ۵۵۰ تومان رسید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند