دلار و یورو روی ریل کاهشی / قیمت ارز صرافی ملی ۹۸/۴/۱۰

صرافی ملی امروز قیمت دلار و یورو خود را با 50 تومان کاهش قیمت نسبت به آخرین قیمت ثبت شده از این دو شاخص در روز گذشته اعلام کرد، این کاهش درحالی اتفاق افتاده که مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از پردازش اولین معالات در راستای سازوکار اینستکس خبر داده است.
دلار و یورو روی ریل کاهشی / قیمت ارز صرافی ملی ۹۸/۴/۱۰

به گزارش تجارت‌نیوز، صرافی ملی قیمت دو شاخص ارزی امروز دوشنبه ۱۰ تیر ماه را نسبت به اولین نرخ ثبت شده این دو در روز گذشه با ۱۵۰ تومان کاهش و نسبت به آخرین نرخ آن با ۵۰ تومان کاهش قیمت اعلام کرد.

قیمت دلار در صرافی ملی امروز معادل ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان ثبت شده است. همچنین هر دلار آمریکا در صرافی ملی ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌شود.

قیمت یورو امروز نیز نسبت به آخرین نرخ ثبت شده دیروز ۵۰ تومان کمتر اسیت، یعنی قیمت امروز آن در صرافی ملی ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است. این صرافی هر یورو را با نرخ ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان می‌خرد.

سومین روز کاهش قیمت در بازار ارز در حالی رخ داده که روز گذشته ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی اتحادیه اروپا، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، درباره ایران گفت: سازوکار اینستکس اجرایی شده است و اولین معاملات در آن در حال پردازش است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز