موضوعات داغ:
وزیر صنعت:

ذخایر کالایی کشور از سال‌های گذشته بیشتر است

ذخایر کالایی کشور از سال‌های گذشته بیشتر است

وزیر صنعت در جلسه ستاد مقابله با کرونا که با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد، اعلام کرد: ذخایر کالایی کشور بیش از سال‌های گذشته است و تمهیدات لازم برای تنظیم بازار از ماه‌ها قبل وجود داشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، و به نقل از وزارت صمت؛ رضا رحمانی افزود: طبق آمار موجود هم تولیدات کالایی کشور در ماه‌های اخیر افزایشی بوده و هم اینکه در واردات اقلام اساسی مورد نیاز نیز اقدامات لازم و به موقع انجام گرفته است.

وی تاکید کرد: از نظر وفور کالا و تامین به‌هنگام مایحتاج ضروری مردم، هیچ نگرانی وجود ندارد.

رحمانی اضافه کرد: ورود کروناویروس به کشور، تقاضای برخی اقلام را به صورت آنی افزایش داد که انتظار داریم مردم نیز ضمن همراهی، رعایت همدیگر را نیز داشته باشند تا از این شرایط نیز عبور کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه تمهیدات انجام شده در تامین اقلام اساسی مربوط به قبل از شیوع کرونا بوده و با توجه به اینکه ما آماده ورود به تقاضای پایان سال و ماه مبارک رمضان بودیم، مقدمات کار و تامین حداکثری نیاز بازار از ماه‌های قبل آغاز شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: البته این تقاضا کمی جلوتر کشیده شده و امروز همه انبارهای ما پر بوده و هیچ‌گونه نگرانی بابت تامین اقلام مورد نیاز نداریم.

رحمانی تاکید کرد: دولت و وزارت صمت تدابیر لازم را با همکاری وزارت جهاد کشاورزی و سایر بخش‌ها انجام داده تا کلیه نیازهای مردم تامین شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با همکاری و همدلی بیشتر دستگاه‌ها و آحاد مردم، این مرحله را نیز با سربلندی پشت سر بگذاریم.

 

منبع: ایلنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند