با حکم رئیسی؛

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد

رئیس‌جمهور در حکمی علی سلاجقه را به سمت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور با صدور حکمی دکتر علی سلاجقه را به سمت «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست» منصوب کرد.

متن حکم به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر علی سلاجقه

به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی و با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی، به موجب این حکم جناب‌عالی را به سمت «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست» منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت‌محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی»، «قانون‌مداری»، «مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی» و تعامل با هیأت محترم وزیران در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور مجدانه بکوشید.

تفصیل مأموریت‌ها و انتظارات از آن معاونت به پیوست این حکم ابلاغ می‌شود.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است، پیش ازین ۱۶۰ استاد دانشگاه، پژوهشگر و کنشگر محیط زیست ومنابع طبیعی ایران، در نامه ای سرگشاده خطاب به ابراهیم رییسی، به او پیشنهاد دادند تا «علی سلاجقه» را به سمت معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کند.

علی سلاجقه دارای مدرک فوق دکتری مهندسی منابع آب از فلوریدای آمریکا است که کارشناسی مهندسی منابع طبیعی – آبخیزداری و کارشناسی ارشد مهندسی آبخیز، سیلاب و دکتری علوم مهندسی آبخیز، مهندسی رودخانه از دانشگاه تهران است.

او همچنین در سال ۱۳۸۹ از سوی وزیر جهادکشاورزی وقت به عنوان معاون وزیر و رئیس «سازمان جنگل ها، مراتع وآبخیزداری کشور» انتخاب شده و مدتی در این سمت کار کرده است.

مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی و سیاسی را در صفحه جامعه تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند