اکسکوینو

رشد 100 درصدی تعداد رانندگان زن با آغاز به‌کار تعرفه بانوان ماکسیم

تجارت نیوز

مقایسه آمار تعداد رانندگان زن ماکسیم قبل و بعد از آغاز به‌کار تعرفه بانوان حاکی از رشد 100 درصدی است و این موضوع نشان‌دهنده استقبال بانوان راننده از این تعرفه ماکسیم است.

تعرفه بانوان ماکسیم پس از گذشت یک سال از آغاز به‌کار خود، هم‌اکنون در بیش از 110 شهر کشور فعال است و آماده ارائه خدمات به بانوان راننده و مسافر سراسر کشور است.

به گزارش تجارت‌نیوز، تعرفه بانوان ماکسیم به دلیل برخورداری از طرح تشویقی، امکان درآمدزایی بیشتری را برای بانوان راننده فراهم کرده است. از جمله مزایای استفاده از تعرفه بانوان ماکسیم می‌توان به ساعت کاری دلخواه برای بانوان راننده بدون محدودیت و نیز امنیت بالای سفر اشاره کرد.

با توجه به ویژگی‌های خاص اپلیکیشن راننده ماکسیم، بانوان راننده همکار می‌توانند از ویژگی انتخاب محدوده فعالیت دلخواه استفاده کنند و از این طریق فقط سفارش‌هایی در محدوده جغرافیایی خاص، به مقاصد خاص یا با مبداهای خاص را قبول کنند.

ارائه خدمات متمایز در بیش از 110 شهر کشور برای بانوان راننده ماکسیم سبب شده است که این سرویس تاکنون و در مدت یک سال فعالیت خود، افتخار همکاری با هزاران راننده خانم را داشته باشد.

مقایسه آمار تعداد رانندگان زن ماکسیم قبل و بعد از آغاز به‌کار تعرفه بانوان حاکی از رشد 100 درصدی است و این موضوع نشان‌دهنده استقبال بانوان راننده از این تعرفه ماکسیم است.

در صورتی که بانوان راننده در اپلیکیشن خود تعرفه بانوان را فعال کرده باشند و مسافر آنها آقا باشد، حق دارند سفر را بدون هیچ‌ جریمه‌ای لغو کنند. هم‌اکنون بیشترین رانندگان خانم ماکسیم در شهر اصفهان فعال هستند.

خدمات متمایز ماکسیم عبارتند از: امکان انتخاب محدوده فعالیت برای راننده، امکان ‏درخواست خودرو در کشورهایی که ماکسیم در آنها حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت‌ها و روزهای ‏خاص، انتخاب چند مقصد بدون محدودیت و درخواست هم‌زمان چند خودرو.‏

ماکسیم سامانه‌ هوشمند خدمات جابجایی است که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن خدمات در همه ‏شهرهای ایران تعریف کرده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند