کد خبر: 231660

رصد عملکرد مدیران شهرداری از سوی اعضای شورای شهر

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر نسبت گفت: متاسفانه اکنون شاهد هستیم که برخی از معاونین شهردار قبلی، با سرپرست شهرداری تهران همکاری نمی‌کنند.

سرویس جامعه -

محمد سالاری در پنجاه و ششمین جلسه شورای شهر تهران گفت: در دوران فعالیت سرپرست شهرداری، فعالیت تک‌تک مدیران شهرداری از سوی اعضای شورای شهر رصد خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: در حال حاضر جای این گلایه وجود دارد که برخی معاونان در این مقطع زمانی حساس با مدیریت شهری همراهی نمی‌کنند.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با اشاره به اختلافات ایجاد شده در روند خدمات مهندسی ساختمان در شهر تهران اظهارکرد: اخیرا شاهد هستیم که میان دو وزیر کشور و وزیر مسکن و شهرسازی مکاتباتی در جریان است.

انتظار این است که اسحاق جهانگیری به عنوان معاون اول به موضوع ورود کنند. از رئیس شورا در خواست می‌شود با توجه مشکلاتی که این اختلافات در روند خدمات مهندسی ساختمان در شهر تهران به وجود آورده به موضوع ورود کند.

 

منبع: میزان

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.52)
1341.9
6.9
مثقال طلا (%0.66)
737400
4800
سکه امامی (%0.6)
1829000
11000
دلار (%0)
4200
یورو (%0.37)
6775
25
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.