رفراندومی بالاتر از راهپیمایی ۲۲ بهمن در دنیا وجود ندارد

رفراندومی بالاتر از راهپیمایی ۲۲ بهمن در دنیا وجود ندارد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه هیچ رفراندومی بالاتر از راهپیمایی 22 بهمن در دنیا وجود ندارد، تاکید کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بزرگ‌ترین همه‌پرسی و نشانه عشق مردم نسبت به‌نظام اسلامی و ولایت است.

آیت‌الله احمد جنتی در همایش روسا و سرپرستان دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اهمیت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) در شرایطی به پیروزی رسید که اسلام در حال غربت و انزوا بود و شکل‌گیری انقلاب اسلامی در آن شرایط، خواست الهی بود که با دلایل مادی و دنیوی قابل توجیه نیست و با خواست و اراده خداوند، مدیریت و هدایت شد و به ثمر رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، جنتی افزود: خداوند دل‌های مردم را هدایت و فطرت آنان را بیدار کرد و جوانان به‌گونه‌ای متحول شدند که تا سرحد شهادت پیش رفتند و با اشتیاق و ایثار و ازخودگذشتگی در همه صحنه‌ها ازجمله دفاع مقدس حاضر شدند و از همه خواسته‌های دنیوی گذشتند و هنوز هم این مسیر ادامه دارد.

 انسان‌سازی و تحول معنوی بالاترین دستاورد انقلاب اسلامی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: مهم‌ترین و بالاترین دستاورد انقلاب اسلامی انسان‌سازی و زنده کردن ارزش‌های معنوی بود. انقلاب اسلامی یک معجزه بود که موجب تحول جوانان و همه اقشار جامعه شد و موجب تحول روحی در میان اقشار مختلف مردم شد.

وی هدف نهایی همه انبیا الهی و زیربنای همه ادیان را انسان‌سازی و تحول روحی و کمال معنوی انسان عنوان کرد و افزود: این تحول روحی و معنوی در انقلاب اسلامی اتفاق افتاد و همچنان هم ادامه دارد و جوانان امروز هم آماده دفاع از انقلاب و نظام هستند و در راه خدا باروحیه الهی و انقلابی قدم برمی‌دارند و جان‌فشانی می‌کنند و این از ثمرات انقلاب است.

آیت‌الله جنتی اظهار داشت: انقلاب و نظام اسلامی، در همه حوزه‌ها و عرصه‌ها دستاوردهای بسیار زیادی داشته ولی بالاترین و مهم‌ترین دستاورد، همین تحول روحی و معنوی و انسان‌سازی است.

وی تاکید کرد: رسانه‌ها به‌ویژه صداوسیما در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، وظیفه سنگینی بر عهده‌دارند و این تحولات و دستاوردها را برای عموم مردم تبیین و تشریح خواهند کرد.

دبیر شورای نگهبان اضافه کرد: لازم است مردم را نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی آگاه کرد، اینکه کجا بودیم و کجا هستیم باید برای مردم تبیین شود و صداوسیما و رسانه‌ها در این عرصه باید روشنگری کنند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه در سال‌های گذشته ملت و نظام ایران از سوی دشمنان تحت‌فشارهای زیادی قرار داشتند، خاطرنشان کرد: باوجوداین فشارها و توطئه‌ها، ملت ایران توانست در همه عرصه‌ها پیشرفت کند و در حوزه‌های مختلف ازجمله خدمات‌رسانی، علمی، نظامی و غیره در همه نقاط کشور به‌ویژه در روستاها، خدمات رفاهی برای مردم ایجاد نماید.

وی با اشاره به اینکه امروز در کشور و حتی خارج از کشور، بهترین امکانات و متخصصان را داریم اظهار داشت: باید به وضعیت معیشتی مردم رسیدگی شود و در حکومت اسلامی نباید هیچ گرسنه و فقری وجود داشته باشد و ملت و دولت همه باید در این امر کمک کنند.

آیت‌الله جنتی با اشاره به حدیثی از حضرت علی (ع) فرمودند: در حکومت اسلامی و علوی نباید هیچ‌کس گرسنه و محتاج باشد و باید به فقرا رسیدگی شود.

امروز آمریکا از هیچ قدرتی در دنیا به اندازه ایران وحشت ندارد

وی با اشاره به کارشکنی‌های آمریکا علیه ملت و نظام ایران اظهار داشت: وحشتی که امروز آمریکا از ایران اسلامی و رهبر انقلاب دارد از هیچ قدرتی در دنیا ندارد و نقشه‌های شومی در خاورمیانه داشت که ایران مانع انجام آن‌ها شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: تجزیه کشورهای اسلامی ازجمله عراق، سوریه و بسیاری از برنامه‌هایی که آمریکا در خاورمیانه داشت، توسط ایران خنثی شد و دشمنان به همین دلیل درصدد از بین بردن حاکمیت اسلام و ناکارآمد نشان دادن حکومت اسلامی هستند ولی با همه کارشکنی‌ها و نقشه‌های شومی که پیاده می‌کنند، خداوند این نظام اسلامی را حفظ کرده است.

باید قدردان نعمت ولایت‌فقیه باشیم

وی با شاره به اینکه مردم با حضور در عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف ازجمله راهپیمایی ۲۲ بهمن حمایت خود را از نظام و رهبری اثبات می‌کنند افزود: ولی‌فقیه نعمتی است که همه اختلافات و مسائل کلان کشور را حل‌وفصل می‌کند و متأسفانه برخی ناسپاسی می‌کنند و در مسئله ولایت مطلقه فقیه شبهه ایجاد می‌کنند.

دبیر شورای نگهبان اضافه کرد: دشمن در فتنه ۸۸ درصدد براندازی و آشوب در کشور بود و مردم با هدایت مقام معظم رهبری و ولایت‌فقیه این فتنه را خنثی کردند و باید قدردان نعمت ولایت و حکومت اسلامی که ادامه حکومت علوی است باشیم.

آیت‌الله جنتی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: ملت ایران ۴۰ سال باوجود همه دشمنی‌ها و کارشکنی‌ها، نظام اسلامی را حفظ کردند. اکنون دشمن با روش‌های مختلف القا می‌کنند که مردم از نظام جدا شدند، اما ملت ایران با حضور در مراسمی مثل راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که در کنار نظام، اسلام و ولایت‌فقیه ایستاده‌اند.

 

منبع:فارس

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند