رونمایی از ماشین حساب عیدی، سنوات و بازخرید مرخصی در ایران سلری

رونمایی از ماشین حساب عیدی، سنوات و بازخرید مرخصی در ایران سلری

ایران سلری به عنوان اولین مرجع حقوق و دستمزد، از ماشین حساب آنلاین خود برای محاسبه عیدی، سنوات و بازخرید عیدی رونمایی کرده است.

یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که در ذهن هر کارمند و کارگر هنگام نزدیک شدن به پایان سال شکل می‌گیرد، درباره میزان عیدی و سنوات خواهد بود و همچنین ممکن است نداند که میزان بازخرید مرخصی برای سال آینده چگونه محاسبه خواهد شد. ایران سلری به عنوان اولین مرجع حقوق و دستمزد، از ماشین حساب آنلاین خود برای محاسبه عیدی، سنوات و بازخرید عیدی رونمایی کرده است.

ماشین حساب عیدی

میزان عیدی هر سال و با نزدیک شدن به ماه‌های آخر سال توسط مراجع دولتی اعلام می‌شود. اما با این حال، بسیاری این موضوع را نمی‌دانند که محاسبه عیدی دارای یک معادله خاص است و اگر ابزاری آنلاین برای آن باشد، در زمانی کوتاه می‌توان به عدد آن رسید.

محاسبه آنلاین عیدی بر اساس دو برابر پایه حقوق پرسنل محاسبه می‌گردد که این رقم باید از ۳ برابر پایه حقوق وزارت بیشتر نشود. هر فردی که قرارداد آن زیر نظر وزارت کار است، مشمول دریافت عیدی است و میزان آن با توجه به روزهایی که در شرکت مشغول به کار شده است، فرق می‌کند. برای استفاده از ماشین حساب عیدی ایران سلری می‌توانید به این وب‌سایت مراجعه کنید.

ماشین حساب سنوات

سنوات مبلغی مازاد بر حقوق است که افراد در قبال مخارج و هزینه‌های زندگی مانند حق مسکن و هزینه‌های مربوط به حق اولاد و خواربار دریافت می‌کند. برخی افراد این هزینه را در پایان سال دریافت می‌کنند و برخی دیگر بعد از بازنشستگی دریافت می‌کنند و این بستگی به سیاست هر شرکت دارد. محاسبه آنلاین سنوات را می‌توانید در ایران سلری و با کمک ماشین حساب آنلاین سنوات به دست آورید.

ماشین حساب بازخرید مرخصی

مبلغی که به عنوان جایگزین مرخصی‌های استفاده نشده در سال دریافت می‌کنید، بازخرید مرخصی می‌گویند. بر اساس قانون کار، اگر کارمند در طول یک سال بیش از ۹ روز مرخصی استفاده نشده داشته باشد، تنها ۹ روز آن به سال بعد منتقل می‌شود. اگر نمی‌دانید که بازخرید مرخصی را چگونه محاسبه کنید می‌توانید به وب‌سایت ایران سلری مراجعه کنید و از ماشین حساب بازخرید مرخصی آن این رقم را به دست آورید.

ایران سلری

ایران سلری به عنوان اولین مرجع حقوق و دستمزد در ایران کار خود را برای ایجاد شفافیت در مورد میزان حقوق در کسب و کارهای مختلف و همچنین مشاغل مختلف آغاز کرد. ایران سلری با انتشار گزارش‌های سالانه خود از حقوق و دستمزد، به کارجو کمک می‌کند تا برنامه ریزی شغلی دقیق‌تری داشته باشد، از وضعیت بازار در مذاکره حقوق و دستمزد بیشتر آگاهی داشته باشد و بتواند به راحتی حقوق خود با افراد شاغل در موقعیت شغلی مشابه را مقایسه کند.

منبع: ایران سلری

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند