خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بیژن زنگنه: افزایش صادرات نفت بدون برجام شدنی است، اما بدون توافق با آمریکا خیر/ دروغ هر چقدر هم بزرگ باشد، مالیات ندارد!

زمان اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو اعلام شد/ نتایج قرعه کشی روی سایت قرار گرفت

قرعه‌کشی

روز گذشته قرعه کشی ایران خودرو انجام شد و حال زمان اعلام نتایج قرعه کشی اعلام شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، مراسم قرعه‌کشی طرح بزرگ پیش فروش محصولات ایران خودرو دیروز با حضور نهادهای نظارتی برگزار شد. در مراسم قرعه کشی ایران خودرو، مشتریان نهایی ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو پیش فروش شده مشخص شد که موعد تحویل خودرو به مشتریان بر اساس نتایج قرعه‌کشی و اولویت حاصل از نتایج قرعه‌کشی است.

براساس این گزارش، زمان اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو حداکثر تا ساعت ۱۴ امروز دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ خواهد بود.

زمان تحول همه ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو از تیر‌ تا اسفند‌ ۱۴۰۲ تعیین شده است و نتایج پس از تایید فرآیند توسط نهادهای مرتبط از طریق سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir منتشر می‌شود و پیامک اعلام برای برندگان ارسال خواهد شد.

متقاضیان می توانند از ساعت ۲۴ امشب به وجوه حساب وکالتی خود دسترسی داشته باشند و برندگان در قرعه کشی باید از حساب وکالتی یا هر حساب دیگر نسبت به واریز وجه و تکمیل ثبت نام در سایت فروش محصولات ایران خودرو اقدام کنند.

وجود وجه حساب وکالتی یا واریز وجه در آن حساب به معنی تکمیل ثبت نام نیست و در صورت عدم مراجعه برندگان برای واریز وجه در سایت رسمی فروش محصولات ایران خودرو، ثبت‌نام لغو خواهد شد.

نتایج قرعه کشی طرح حمایت از جوانی جمعیت و خانواده و همچنین جایگزینی خودروهای فرسوده نیز پس از مشخص شدن نتایج استعلام از نهادهای مرتبط اعلام خواهد شد.

در طرح بزرگ پیش فروش محصولات ایران خودرو ۱۰۰ هزار دستگاه محصول، شامل پژو پارس سفارشی ELX با موتور XU۷P ، راناپلاس، وانت آریسان ۲ دوگانه سوز و سورن پلاس بنزینی عرضه شده است.

با توجه به انجام فرایند قرعه‌کشی، همه شرکت‌کنندگان (برنده و غیربرنده) می‌توانستند از ابتدای بامداد امروز به وجوه حساب وکالتی خود دسترسی داشته باشند تا چنانچه برنده شدند با تکمیل وجه مابه‌التفاوت ۹۰ میلیون تومان تا مبلغ علی‌الحساب خودرو واریز آن به حساب ایران‌خودرو اقدام کنند یا چنانچه هم برنده نشدند وجوه از مسدود ماندن، خارج شود.

اعلام نتایج به منتخبان تا ظهر امروز به طول انجامید و سپس پیامک برای منتخبان ارسال شد؛ ضمن اینکه شرکت‌کنندگان می‌توانستند، از نتیجه برنده شدن یا نشدن خود از طریق حساب‌های کاربری‌شان در سایت فروش ایران‌خودرو از وضعیت خود مطلع شوند.

حال از لحظاتی پیش، لیست منتخبان بر روی سایت این گروه خودروسازی در بخش لیست برندگان قرعه‌کشی بارگذاری شده است.

گفتنی است که موعد تحویل تمامی ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو از تیرماه تا اسفندماه ۱۴۰۲ تعیین شده و بدین ترتیب پنج الی ۱۳ ماه آینده در نظر گرفته شده است.

شانس هر فرد برای برنده شدن چقدر است؟

در طرح پیش فروش ایران خودرو در مجموع یک میلیون و ۸۱۴ هزار و ۷۵۹ نفر ثبت نام کردند که ۴۳۱ هزار و ۹۲۹ نفر از این ثبت‌نام کنندگان در پیش فروش طرح جوانی جمعیت، ۹۳۹ هزار و ۸۷۲ نفر در طرح پیش فروش عادی و ۴۴۲ هزار و ۷۷۸ نفر نیز در طرح پیش فروش خودروهای فرسوده ثبت‌نام کردند.

نظرات