سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در بورس بدون نیاز به کد بورسی

سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در بورس بدون نیاز به کد بورسی

بازار بورس، بازاری بسیار تخصصی بوده و کسب سود پایدار در آن نیازمند دانش و تجربه‌ بالایی می‌باشد. صندوق‌های سهامی این مشکل را برای سرمایه‌گذاران برطرف کرده است.

رشد چشمگیر بازار بورس در ماه‌های اخیر باعث شده این بازار بسیار بیشتر از گذشته در میان مردم عادی رواج پیدا کند و این روزها اکثر مردم یا به دنبال راه‌های دریافت کد بورسی هستند و یا کد بورسی خود را گرفته‌اند و دنبال بهترین سهم برای سرمایه‌گذاری با پرس‌وجو از آشنایان یا جستجو در فضای مجازی می‌گردند.

اما شاید بهترین راه سرمایه‌گذاری در بورس برای افرادی که دانش تخصصی و یا فرصت کافی برای تحلیل این بازار را ندارند، سرمایه‌گذاری غیرمستقیم از طریق صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی باشد. همان‌طور که می‌دانید بازار بورس، بازاری بسیار تخصصی بوده و کسب سود پایدار در آن نیازمند دانش و تجربه‌ بالایی می‌باشد. صندوق‌های سهامی این مشکل را برای سرمایه‌گذاران برطرف کرده و امکان سرمایه‌گذاری به صورت حرفه‌ای را با سطح ریسک به مراتب پایین‌تر نسبت به خرید شخصی سهام، برای عامه مردم فراهم می‌کنند.

در این صندوق‌ها، که با کسب مجوز از سازمان بورس فعالیت می‌کنند، سرمایه‌های تجمیع شده‌ی مردم توسط یک تیم مدیریتی و تحلیلی که صلاحیت‌های حرفه‌ای مورد نیاز سازمان بورس و اوراق بهادار را کسب کرده‌اند، سرمایه‌گذاری و مدیریت می‌شود. لازم به ذکر است، صندوق‌های سهامی حداقل ۷۰ درصد از دارایی تحت مدیریت خود را در سهام بورس و فرابورس و مابقی را در اوراق با درآمد ثابت و سپرده بانکی سرمایه‌گذاری می‌کنند.

یکی از صندوق‌های سهامی که در سال‌های گذشته عملکرد قابل توجهی را از خود به ثبت رسانده است، صندوق ثروت آفرین تمدن ‌می‌باشد که بازده آن در یک‌سال گذشته بیش از ۵۳۰ درصد برای سرمایه‌گذاران بوده است. این صندوق از مهرماه سال ۱۳۹۱ با مدیریت شرکت تامین سرمایه‌ی تمدن آغاز به کار کرده و دارای ضامن نقدشوندگی نیز می‌باشد.

صندوق ثروت آفرین تمدن در حال حاضر با بیش از ۲۷۰۰ میلیارد تومان دارایی تحت مدیریت، دارای بیشترین تعداد مشتری در بین ۶۷ صندوق‌های سهامی کشور با حدود ۲۰،۰۰۰ نفر سرمایه‌گذار می‌باشد.

اگر شما هم تمایل دارید تا سرمایه‌گذاری در بورس را از طریق این صندوق تجربه کنید، می‌توانید در سایت آی بی شاپ (iBshop) ثبت نام کرده و سرمایه‌گذاری خود را به صورت آنلاین با خرید واحدهای این صندوق انجام دهید.

https://ibshop.ir

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند