اکسکوینو
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

سهام عدالت فروخته شده کی واریز می‌شود؟

جاماندگان سهام عدالت سهامدار می شوند

علی‌رغم این که روند فروش سهام عدالت کند شده و کارگزاری‌ها مدعی هستند که حقوقی‌ها تمایلی به خرید آن ندارند، اما سهامداران می‌گویند کارگزاری برخی از نمادها را فروخته اما چرا پول آن را واریز نمی‌کند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، با تغییر روش فروش سهام عدالت از روز 28 مرداد ماه، کارگزاری‌ها باید درخواست‌های فروشی که برایشان ارسال شده را به حقوقی‌ها بفروشند. طی سه ماه گذشته روند فروشی که کند بود، کندتر شد.

شاخص کل بورس نیز در این سه ماه نزولی بوده، مدیران کارگزاری‌ها هم می‌گویند که علت به فروش نرفتن و واریز نشدن پول سهامداران این است که در شرایط افت بازار حقوقی‌ها تمایلی به خرید این سهام ندارند.

برخی از مخاطبان تجارت‌نیوز می‌گویند که سهامشان از طرف کارگزاری فروخته شده اما پول آن واریز نشده است، اظهارات برخی از آنها را در ادامه می‌بینید:

«کارگزاری مسکن یه ماهه سهامو فروخته اما واریزی نمیزنه !!!»

«سپه ۴ و ۵ شهریور فروخته اما واریز نکرده سپه چرا پول ما بدبختارو تو کیسه جمع کردی بریز»

«واردسایت کارگزاری میشم از تاریخ ۲۵تیرتا۴مردادحدودایک میلیون وچهارصدفروخته اما واریز نکرده بخدا به این پول احتیاج داریم؟»

«سامانه سعدی رو رو فروخته اما پولش و نمیده نزدیک دوماه هست خودشون سود بانکی هر یه قرون رو ازمون کسر میکنن اگه طلبکار باشن اما ما باید التماس و خواهش کنیم برای طلبمون؟ بعد از چندماه ؟»

«چراسهام عدالت فروخته شده ولی پول واریزنشد»

«چرا سهام فروخته شده ۳۰ درصد دوم را که سرخود فروخته رو واریز نمیکنه فقط۳۷ تومن قبلا داده»

«ارزش سهاممون ۲۲میلیون بود نفروختید الان شده ۹ ملیون نفروختید الان تو سامانه ۱۳تا سهامم فروخته شده تماما اما پولشو نمیریزن پس کو پولمون کجا رفته چرا کسی جواب گو نیست»

«در کارگزاری آگاه سهام عدالت را یک هفته پیش فروخته اماهنوز واریزنکرده دوم چطورلغوفروش بزنیم»

«سهاممو فروحتم پنج قسمت به فروش رفته ولی سه قسمت واریز شده برام»

آخرین اخبار مربوط به سهام عدالت را در صفحه سهام عدالت تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند