درخشش تجارت‌نیوز در جشنواره امین‌الضرب

درخشش تجارت‌نیوز در جشنواره امین‌الضرب

سومین جشنواره فرهنگی امین‌الضرب با حضور جمعی از فعالان اتاق بازرگانی تهران برگزار شد و در این جشنواره خبرنگاران پایگاه خبری تجارت‌نیوز موفق به دریافت مقام‌های برتر شدند.

به گزارش تجارت‌نیوز، سومین جشنواره امین‌الضرب با حضور مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران و سیده فاطمه مقیمی عضو هیات رئیسه اتاق تهران برگزار شد و آثار خبرنگاران در این جشنواره مورد تجلیل قرار گرفت. این جشنواره در حالی برگزار شد که چهار نفر از خبرنگاران تجارت‌نیوز جزو نفرات برتر این جشنواره شدند.

چهار نفر از خبرنگاران تجارت‌نیوز برنده جوایز سومین جشنواره امین‌الضرب شدند.

در این جشنواره مرضیه محمودی، دبیر تحریریه تجارت‌نیوز با اثر «انتظار برای دلارهای نامرئی» در بخش مقاله و یادداشت مقام دوم را به دست آورد. لازم به ذکر است که در این بخش، هیات داوران فردی را شایسته مقام اول ندانستند و جوایز بخش مقاله به نفرات دوم و سوم تعلق گرفت.

مرضیه محمودی، دبیر تحریریه تجارت‌نیوز در بخش مقاله مقام دوم را کسب کرد.

زهرا بارانی، خبرنگار تجارت‌نیوز با اثر « افسانه استخراج بیت‌ کوین چقدر واقعیت دارد؟» در بخش گزارش تحلیلی- توصیفی رتبه سوم را به دست آورد.

زهرا بارانی، خبرنگار تجارت‌نیوز رتبه سوم را در بخش گزارش تحلیلی کسب کرد.

مریم شکرانی، دبیر تحریریه فعلی تجارت‌نیوز با اثر «ادامه‌ چانه‌زنی بر سر مزد کارگران» جایزه دوم بخش گزارش خبری را گرفت. این گزارش در روزنامه شهروند منتشر شده است.

مریم شکرانی، دبیر تحریریه تجارت‌نیوز مقام دوم بخش گزارش خبری را دریافت کرد.

همچنین مهفام سلیمان بیگی، خبرنگار فعلی تجارت‌نیوز با اثر «تاجرتراشی سیاست‌های ارزی» در بخش مصاحبه موفق به کسب رتبه دوم شد. این مصاحبه در روزنامه شرق منتشر شده بود.

مهفام سلیمان بیگی، خبرنگار فعلی تجارت‌نیوز در بخش مصاحبه مقام دوم را آورد.

داوران این جشنواره محمد مهدی فرقانی، حسن نمکدوست تهرانی و فرهت فردنیا بودند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند