سینما درگیر بازیگران تکراری شده است

بازیگر «افسانه هزارپایان» گفت: سینما درگیر بازیگران تکراری شده و مردم علنا از این موضوع خسته شده‌اند اما راهی نیست زیرا سینما کاملا گروهی اداره شده و از دست گروهی به گروه دیگر انتقال پیدا می‌کند.
سینما درگیر بازیگران تکراری شده است

مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها سریال «افسانه هزارپایان» را در حال پخش دارد، درخصوص کارنامه کاری خود در سال ۹۶ اظهار کرد: همواره سعی می‌کنم کاری را انجام دهم که از انجام آن احساس رضایت داشته باشم و از کارنامه کاری خود در سال ۹۶ و انتخابهایی که تا به حال داشته‌ام راضی هستم.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی ضمن نقد وضعیت فعلی سینمای ایران دلیل کم کاری خود در سینما را اینگونه شرح داد: وقتی پیشنهاد خوبی به من نمی‌شود مشخصا در سینما کم کار می‌شوم.

سینما درگیر بازیگران تکراری شده و مردم علنا از این موضوع خسته شده‌اند اما راهی نیست زیرا سینما کاملا گروهی اداره شده و از دست گروهی به گروه دیگر انتقال پیدا می‌کند.

بازیگر فیلم “عروس تاریکی” روند فعالیت‌های خود در سال جدید را اینگونه تشریح کرد: در رابطه با برنامه خود برای تعطیلات نوروز ۹۷ تاکید کرد: من برنامه خاصی برای سال ۹۷ ندارم زیرا لحظه‌ای پیش می‌روم و زیاد اهل برنامه‌ریزی نیستم اما تصمیم گرفتم که در سال ۹۷ با وسواس بسیار بیشتری انتخاب کنم و طبق معیارها و دلایل خودم بازی در یک پروژه را بپذیرم.

وی در رابطه با برنامه خود برای تعطیلات نوروز ۹۷ تاکید کرد: من در تعطیلات نوروز زیاد سفر را دوست ندارم زیرا در این ایام همه جا شلوغ است و من ترجیح می‌دهم در تهران بمانم و از خلوتی تهران برای تهرانگردی استفاده کنم. نوروز زمان خوبی است که به دیدار خانواده و دوستان برویم و با آنها به گفت‌و‌گو بنشینیم.

کاویانی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو خاطرنشان کرد: من همواره آرزوی بهترین‌ها را دارم. امیدوارم سال ۹۷ به اندازه دو سال گذشته غم‌انگیز نباشد. متاسفانه دو سال گذشته اتفاقاتی همچون زلزله دل همه را به درد آورد. امیدوارم در سال جدید وفای مردم به هم بیشتر باشد و افراد به دنبال انتقاد از هم نباشند.

 

منبع: میزان

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز