سهامداران بخوانند/ ۴ خبر مهم برای بورس امروز

سهامداران بخوانند/ ۴ خبر مهم برای بورس امروز

بازار سهام به سختی نفس می‌کشد، شاخص کل در مرز سقوط به کانال ۱.۱ میلیون واحد است و ارزش و حجم معاملات در کف. بورس امروز تحت تاثیر چه سیگنال‌هایی است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار سهام به سختی نفس می‌کشد، شاخص کل در مرز سقوط به کانال ۱.۱ میلیون واحد است و ارزش و حجم معاملات در کف. بورس امروز تحت تاثیر چه سیگنال‌هایی است.

احسان خاندوزی شب گذشته و بعد از سخنرانی رئیس جمهور در تلویزیون در توییتی نوشت: ‏فردا روز یک شروع دیگر در اجرای مصوبات اقتصادی خواهد بود ان‌شاءالله.

در جلسه شب گذشته ستاد اقتصادی دولت سقف قیمت گاز طبیعی طبق مصوبه قبلی ستاد، ۵۰۰۰ تومان برای خوراک و ۲۰۰۰ تومان برای سوخت مورد تایید مجدد قرار گرفت. مصوبه مربوطه امروز به وزارت نفت ابلاغ شده و بر این مبنا به مجلس ارسال می شود. (ایرنا)

کمیسیون امنیت ملی امروز در جلسه‌ای با حضور امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه به بررسی آخرین تحولات مربوط به مذاکرات برجامی وین و سفر رییس جمهوری به روسیه می‌پردازد.

الیزابت تراس وزیر امور خارجه انگلیس گفت: مذاکرات فوریت دارد و پیش‌رفت آن به اندازه کافی سریع نبوده است. ما به همکاری نزدیک با متحدانمان ادامه می‌دهیم. ایران الان باید انتخاب کند که آیا می‌خواهد یک توافق را به سرانجام برساند یا مسئول فروپاشی برجام باشد. اگر برجام فرو بپاشد، تمامی گزینه‌ها روی میز هستن. (ایسنا)

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس تحارت نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند