تازه‌ترین اخبار کدال:

شایعه‌ای که با دلهره سهام‌داران شرکت پالایش نفت بندرعباس همراه شد

شرکت پالایش نفت بندرعباس ساعتی پیش در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آتش‌سوزی در پالایشگاه اعلام کرد که در اثر برخورد صاعقه با مواد نفتی موجود در واحد بازيافت آب‌های آلوده آتش‌سوزی رخ داده که با توجه به تمهيدات انديشيده شده هيچ‌گونه خسارت جانی و مالی ايجاد نگرديده است.
شایعه‌ای که با دلهره سهام‌داران شرکت پالایش نفت بندرعباس همراه شد

قیمت سهام شرکت بورسی پالایش بندرعباس با نماد «شبندر»، پس از بازدهی مثبت بیش از ۱۰ درصد در هفته گذشته، روز گذشته با افت قیمت همراه شد که به نظر می‌رسد شایعه و انتشار خبر آتش‌سوزی این پالایشگاه در بین سهام‌داران موجب شد فروش‌های هیجانی برای این نماد شکل بگیرد.

در همین راستا شرکت پالایش نفت بندرعباس در خصوص اخبار منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر آتش‌سوزی در پالایشگاه، با انتشار اطلاعیه‌ای اقدام به شفاف‌سازی کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت پالایش نفت بندرعباس ساعتی پیش با انتشار اطلاعیه‌ای بر روی سایت کدال اعلام کرد که در اثر برخورد صاعقه با مواد نفتی موجود در واحد بازیافت آب‌های آلوده، آتش‌سوزی رخ داده که با توجه به تمهیدات اندیشیده‌شده، پیش‌بینی‌های لازم قبلی، آماده‌باش کارکنان عملیاتی و نیروهای آتش‌نشانی و استقرار ماشین‌های آتش‌نشانی جهت اطفای حریق، اقدامات لازم و به‌موقع صورت پذیرفته و هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی ایجاد نگردیده است.

شفاف‌سازی شرکت پالایش نفت بندرعباس
این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز