کد خبر: 189386

شرکت کشتیرانی بیانیه صادر کرد

کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با ابراز تاسف از وقوع حادثه غم‌انگیز و غیرمترقبه نفتکش «سانچی» بیانیه رسمی صادر کرد.

سرویس کسب‌وکار -

کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای در پی حادثه نفتکش ایرانی، اعلام کرد: حادثه غم‌انگیز و غیرمترقبه نفتکش «سانچی» و ناپدید شدن ۳۰ تن از هموطنان و غیور مردان عرصه دریا باعث آلام و تاثر همکاران شما درگروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

حادثه غم انگیز و غیر مترقبه نفتکش «سانچی» و ناپدید شدن ۳۰ تن از هموطنان و غیور مردان عرصه دریا باعث آلام و تأثر همکاران شما درگروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شد.

همکاران عزیز در شرکت ملی نفتکش ایران، این حادثه بار دیگر به ما یادآور شد، چگونه در خانواده دریایی کشور در کنار هم ایستاده‌ایم و بر هم تکیه کرده‌ایم به گونه‌ای که هر موج در دریای پرتلاطم چین شرقی که به بدنه نفتکش سانچی برخورد می‌کند در جان و تن تمام هم‌قطاران شما در کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اثر غمبار خود را می‌گذارد.

اما این نخستین بار نیست که در تاریخ کشتیرانی ایران اسلامی این چنین دستخوش حوادث بوده‌ایم که این بار هم همچون تمام بحران‌هایی که از سر گذرانده‌ایم با شما و در کنار شما خواهیم بود.

به همین منظور اعلام می‌دارد، مجموعه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تمام توان و امکانات خود را در جهت یاری رساندن به عملیات جستجو و نجات برای یافتن عزیزانمان در کشتی حادثه دیده سانچی به میدان عمل آورده و می‌آورد.

در همین حال دست به دعا برداشته و از خداوند متعال می‌خواهیم، در این راه همه ما را موفق بدارد تا بتوانیم به خانواده‌های آن دریانوردان عزیز خبر سلامتی‌شان را اعلام کنیم.

 

منبع: مهر

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1335.5
مثقال طلا (%0.2)
739000
1500
سکه امامی (%0.11)
1833000
2000
دلار (%0)
4200
یورو (%0.88)
6800
60
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.