فرماندار تهران:

صدور مجوز تردد بین شهری متوقف شد

صدور مجوز تردد بین شهری متوقف شد

فرماندار تهران گفت: صدور مجوز ترددهای بین شهری از روز شنبه (۱۳ دیماه) تا سه شنبه (۱۶ دیماه) متوقف بوده و پس از آن به صورت آنلاین ارائه خواهد شد و از آن پس مراجعه حضوری نخواهیم داشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، عیسی فرهادی فرماندار تهران، در تشریح تغییرات در روند صدور مجوز ترددهای بین شهری گفت: با هدف جلوگیری از تجمع جمعیتی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقرر شد از این پس سایر فرمانداری‌های استان تهران نیز مجوز تردد بین شهری را صادر کنند البته مجوزهای تردد به صورت محدود و تنها برای یکبار برای افرادی که واجد شرایط هستند و ضرورت تردد دارند، صادر می‌شود.

وی افزود: به دلیل وجود مشکلاتی چون ازدحام جمعیتی و تعدد درخواست‌ها و همچنین ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی،با تصمیمات اتخاذ شده، صدور مجوزهای مذکور از روز شنبه (۱۳ دیماه) تا سه شنبه (۱۶ دیماه) متوقف بوده و پس از آن به صورت آنلاین ارائه خواهد شد و از آن پس مراجعه حضوری نخواهیم داشت.

فرهادی تاکید کرد: بهره‌گیری از سیستم به این شکل است که برای افرادی که ضرورت تردد دارند مستنداتشان پس از بارگذاری در سیستم مورد بررسی قرار می‌گیرد و نهایتا به وی در سیستم جواب داده می‌شود. بی‌تردید افراد تنها می‌توانند در موارد ضروری همانند درمان و داشتن کار در سیستم قضایی تقاضای مجوز تردد داشته باشند که در این موارد تلاش می کنیم همکاری لازم انجام شود. آدرس سایت مذکور و نحوه درخواست و شرایط مجوز نیز متعاقبا به اطلاع عموم خواهد رسید.

منبع: ایسنا 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند