کد خبر: 204376

صعود شاخص بورس به ارتفاع ۹۸ هزار واحدی

بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات بیست و چهارمین روز بهمن‌ماه سال جاری با ۱۷۸ واحد رشد به پله ۹۸ هزار و ۱۰۲ واحدی رسید.

بورس 14 بهمن
سرویس بازار -

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۷۸ واحد رشد به پله ۹۸ هزار و ۱۰۲ واحدی رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، در معاملات امروز تعداد ۳ هزار ۶۶۳ سهم اوراق بهادار به ارزش ۶ میلیارد و ۸۷۹ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال در بیش از ۷۶ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۵۷ واحد، شاخص آزاد شناور ۱۲۵ واحد، شاخص بازار اول با ۱۹۷ واحد و شاخص بازار دوم با ۸ واحد رشد شاخص قیمت (هم‌وزن) ۱۸ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۲۴ واحد کاهش همراه بودند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز ایران‌خودرو، پارس خودرو، سایپا، بانک ملت با روند منفی و نمادهای کالسیمین، مدیریت صنعت شوینده ت.ص.بهشهر، فولاد مبارکه اصفهان و با اُفت به کار خود پایان دادند.

معاملات بازار فرابورس

شاخص بازار فرابورس با رشد بیش از ۱۵ واحدی به پله ۱۰۱۷ واحدی رسید.

همچنین در بازار فرابورس تعداد ۳۱۷ هزار و ۹۹۱ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۶۳ میلیون و ۶۸۵ هزار ریال در بیش از ۳۸ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نمادهای شیر و گوشت زاگرش شهرکرد و تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا با روند منفی و نمادهای صنعت روی زنگان، پالایش نفت لاوان، پتروشیمی زاگرس، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و سهامی ذوب آهن اصفهان با روند صعودی به کار خود پایان دادند.

 

منبع: فصل تجارت

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.