صعود شاخص بورس به ارتفاع ۹۸ هزار واحدی

بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات بیست و چهارمین روز بهمن‌ماه سال جاری با 178 واحد رشد به پله 98 هزار و 102 واحدی رسید.

صعود شاخص بورس به ارتفاع ۹۸ هزار واحدی

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۷۸ واحد رشد به پله ۹۸ هزار و ۱۰۲ واحدی رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، در معاملات امروز تعداد ۳ هزار ۶۶۳ سهم اوراق بهادار به ارزش ۶ میلیارد و ۸۷۹ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال در بیش از ۷۶ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۵۷ واحد، شاخص آزاد شناور ۱۲۵ واحد، شاخص بازار اول با ۱۹۷ واحد و شاخص بازار دوم با ۸ واحد رشد شاخص قیمت (هم‌وزن) ۱۸ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۲۴ واحد کاهش همراه بودند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز ایران‌خودرو، پارس خودرو، سایپا، بانک ملت با روند منفی و نمادهای کالسیمین، مدیریت صنعت شوینده ت.ص.بهشهر، فولاد مبارکه اصفهان و با اُفت به کار خود پایان دادند.

معاملات بازار فرابورس

شاخص بازار فرابورس با رشد بیش از ۱۵ واحدی به پله ۱۰۱۷ واحدی رسید.

همچنین در بازار فرابورس تعداد ۳۱۷ هزار و ۹۹۱ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۶۳ میلیون و ۶۸۵ هزار ریال در بیش از ۳۸ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نمادهای شیر و گوشت زاگرش شهرکرد و تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا با روند منفی و نمادهای صنعت روی زنگان، پالایش نفت لاوان، پتروشیمی زاگرس، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و سهامی ذوب آهن اصفهان با روند صعودی به کار خود پایان دادند.

 

منبع: فصل تجارت


این مطلب را به اشتراک بگذارید