طاهری تحت فشار استعفا داد

طاهری تحت فشار استعفا داد

سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان گفت: مدیر عامل سابق سپاهان نقش موثری در شکل‌گیری تیم فوتبال بانوان داشت و اگر طاهری نبود شاید تیم فوتبال بانوان سپاهان نیز وجود نداشت.

سمیه شهبازی در خصوص تغییر مدیر عامل باشگاه سپاهان اظهار کرد: آقای طاهری تحت فشار شخص استاندار و برخی از مسئولان مجبور به استعفا شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان با بیان اینکه سطح مسابقات لیگ امسال نسبت به سال‌های گذشته بهتر شده است، ادامه داد: تیم‌ها از هماهنگی بیشتر و تکنیک‌ها و تاکتیک‌های بهتری استفاده می‌کنند و در نهایت بازی‌های قوی‌تری ارائه می‌دهند.

وی گفت: بازیکنان و مربیان در تمام مسابقاتی که تاکنون انجام دادیم با برنامه وارد زمین شده‌اند. این نشان‌دهنده پیشروی فوتبال بانوان است.

شهبازی اضافه کرد: درحال حاضر سپاهان در جایگاه دوم و تیم سیرجان در جایگاه سوم جدول ایستاده است، اما این تیم یک بازی نسبت به ما کمتر دارد. رقیب‌های اصلی ما تیم‌های سیرجان، سنندج و بم هستند.

وی با بیان اینکه بازی‌های حیاتی و مهم پیش‌رو در خانه انجام می‌شود، تصریح کرد: باید نهایت استفاده از این بازی‌ها را ببریم. تاکنون تمام بازی‌های خانگی بدون باخت بوده و همه را با برد پشت سر گذاشته‌ایم.

شهبازی گفت: مطمئنا آخر این فصل را با کسب مقام به پایان می‌رسانیم، اما پیش‌بینی این مسئله که چه جایگاهی را در پایان فصل به خود اختصاص می‌دهیم با توجه به نزدیک بودن تیم‌ها به یکدیگر کار دشواری است.

سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان افزود: درخصوص استعفای طاهری مدیر عامل باشگاه سپاهان اظهار کرد: آقای طاهری تحت فشار شخص استاندار و برخی از مسئولان مجبور به استعفا شد.

وی گفت: سپاهان باشگاه بزرگی است. مطمئنم مدیری لایق و در شأن باشگاه در سمت مدیرعاملی باشگاه قرار می گیرد.

انتهای پیام

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند