جزئیات عرضه کامیون کشنده فاو در بورس کالا

عرضه کامیون کشنده فاو در بورس کالا

بورس کالای ایران سه شنبه ۲۷ دی 1401 میزبان ۵۰ دستگاه کامیون کشنده فاو FAW خواهد بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، قرار است تا سه روز دیگر 50 کامیون کشنده فاو در بورس کالا عرضه شود. جزئیات آن را در این گزارش بخوانید.

سیباموتور سه شنبه با ۵۰ دستگاه کامیون کشنده فاو به بورس کالا می‌آید؛ قیمت پایه برای عرضه این خودرو ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان اعلام شده و موعد تحویل آن  ۱۴ اسفند اعلام شده است.

گفتنی است برای خرید این خودرو درصد پیش پرداخت نیز ۲۰ درصد درنظر گرفته شده است.

هر کد ملی (شخص حقیقی) صرفا مجاز به ثبت سفارش برای یک دستگاه خودرو و هر شناسه ملی (شخص حقوقی) حداکثر مجاز به ثبت سفارش ۵ دستگاه خودرو است. رنگ خودروها سفید و مدل خودرو ۱۴۰۱ است.

صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود و خریداران باید جهت تکمیل مراحل خرید همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس کالا و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی ۷ روز تقویمی بامراجعه به پورتال فروش شرکت سیبا موتور به آدرس اینجا bahman.iranecar.com نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و از این طریق نسبت به پرداخت هزینه های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود جهت تحویل خودروی خریداری شده اقدام کنند.

هزینه‌های جانبی شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها جمعا به مبلغ ۱۰ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۶۰۱ تومان است که ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، ۲۵۰ هزار تومان بابت هزینه شماره گذاری، ۱۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان هزینه پست، صدور کارت و هوشمند سازی کارت خودرو، ۷ میلیون و ۷۰۹ هزار و ۴۰۱ تومان هزینه بیمه شخص ثالث است.

در این روز همچنین ۱۰۵ دستگاه کامیونت فورس شرکت بهمن دیزل روی تابلو معاملات می رود.

منبع:ایبنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند